Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:13:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: ARMIA u Bazyla
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 07:19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Poznańscy forumowicze zapewne śpią i śnią o minionym wieczorze... My z Morellą w drodze do Mochnaczki nadmienimy tylko, że koncert - mimo oczywistych przeszkód (tzw. nagłośnienie) był świetny - zespół walczył ze sprzętem i wygrał!!!

Wspaniale było zobaczyć w jednym miejscu tylu forumowiczów: Elronda, Natalię, otoKarbalcego, Bartka, Piotrka, ERKEJÓW (!!!), Meriadoka, Pippina i nawet Edythę i oczywiście Lawmana poza prawem...

Czekamy na relacje z pokoncertowych manewrów!!!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 07:27:26 
już pierwsza relacya biegnje...

jeszcze przed zaczęciem elrond uprzedza o złej jakości sprzyntu, tej...
początek koncertu i trwożne szepty : gorzej niż w krotoszynie...
bo i rzeczywiście zaczęli w starym, dobrym, pankowym stajlu (dżezie) ale później... było DOBRZŁE!!!! niestety duga podróż przyćmiła nieco wrażenia i pamiętam tylko przebitki: koniec 'podróży na wschód' - piękne głębokie dźwięki, bieluń dziędzierzawa, saddo and gomorra, MIEJSCE POD SŁOŃCEM (eh...)
poza tem to baaardzo mi sie podobały owe utworry wczoraj (nawet nawet poza prrawem) i zapewne sobie posłucham pomochnaczce

musieliśmy wybiec w trakcie taktu 'dla każdey samotney' i nawet nie wiemy co się potem dziao ale... i tak najmilej byo przed- znowu te mordki ultimków he he he

i nie wiem czemu ale jakoś bardziej mi się ten 'penerski' koncert podobał niz ten w stodole, no... chyba mi sie patryjotyzm włanczył he!
pozdro z miasta pełnego sztuki, witkacego, hejnału i sukiennic!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 08:53:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Nagłośnienie było fatalne (chyba najgorsze na Armii na jakiej byłem) ale nic to nie przeszkadzało, bo publika znała wszystkie teksty (żeby zacytować klasyczne punkowe recenzje z lat 80tych o jakich wspomniał mi Pippin)
Cieszy mnie,że kawałki z Ultima Thule brzmią bardzo dobrze (zwłaszcza "Poza prawem"), że było duuuużo Legendy (ze sprzężeniami i ścianami dźwięku a la Bryl;),że Banan zagrał motyw z "Wakacji z duchami",że spotkałem starego załoganta punkowego, który po koncercie nie krył szczęścia,że był....

W ogóle to był najbardziej punkowy koncert Armii jaki widziałem (przebił w kategorii "punkowe sety" Krotoszyn).
Ciasny i mroczny klub (aż kapało ze ścian od skroplonej pary...a może to dach przeciekał?), publika dzika- jakaś pannica rzuciła na koniec butelką w scene, prawie by Ślepy dostał.
Budzy się zdenerwował (a my razem z nim) i nabluzgał na nią (właściwie to wtedy nie wiadomo kto to był,więc Budzy bluzgał w stronę domniemanego debila płci męskiej), my również nie byliśmy bierni, więc po sali rozległo się tradycyjne punkowe "wypierdalać".
Po owym incydencie, w dogrywce Armia pokazał kły i pazury i dała set siekierowy-TAK zagranej Siekiery nie słyszałem jeszcze (na Woodstocku to było grzecznie).Dzięki słabemu sprzętowi nagłaśniającymi brzmiało to bardzo zbliżenie do oryginału. Najpierw na rozkręcenie "Misiowie puszyści", potem rozpizducha na "Siekierze", dobicie przez "Idzie wojna" i maaaasakra na koniec przez utwór pt. "Fala"...
Na moment przestałem istnieć. Jeszcze nigdy słowa o apokaliptyczno-surrealistycznym wymiarze Siekiery nie były mi bliskie, będąc właśnie tam, w środku ostrego pogo, poczułem się częścią jakiegoś dance macabre.
Tej nocy, nad tym miejscem, zapałętał się chyba ów Spirit of 84 ;)

Po koncercie część forumowiczów zrobiła sobie popas w miejscu, gdzie podają najlepsze piwo w Poznaniu (nazywa się to Brovaria- drogo ale co robić...).
No ale o tym chyba Bartek Z. lepiej opowie i pokaże w nowym avatarze;)

Dzięki wszystkim forumowiczom za to,że mogłem z Wami być na tym koncercie a także pogadać po- pozdrawiam serdecznie wszystkich.

NIEWIDZIALNA ARMIA miała znów zwycięską bitwę!!!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 11:51:57 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
No więc koncert bardzo udany! Jedyne zgrzyty to troche słabe nagłośnienie (te piski :D ), no i niemiła scena z rzuconą butelką. Punkowy set, co dziwne, aż tak bardzo mi nie przeszkadzał :) Było mocno i do przodu. Na koniec zespół zagrał 4 ( :!: ) kawałki Siekiery. Czad nieziemski!! Bardzo dziękuje wszystkim osobom które się pojawiły. :)

Najlepsze momenty:

Dla każdej samotnej godziny
Strzały znikąd, chłopcy stąd
Miejsce Pod Słoncem
improwizacje Banana i Ślepego, ala późne King Crimson (tak mi się skojarzyło - to było piękne!!!), przed nieprzyjemnym incydentem z butelką
Poza Prawem na zakończenie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 13:30:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...wszystkich ,którzy byli na koncercie chcialbym przeprosic ,za te "tortury" ..wybaczcie ,ale uważam ,że ten koncert nie powinien sie odbyć....mam tu na mysli fatalne nagłośnienie, które zniszczyło naszą muzykę...już na próbie widziałem co się swięci...i żaluje że nie odwołalismy tego koncertu..... :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: dla mnie to byla tragedia i wstyd! przepraszam...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 14:08:16 

Rejestracja:
pt, 11 lutego 2005 14:05:01
Posty: 20
Skąd: Poznań
przede wszystkim witam wszytskich forumowiczów!
byłem i jestem zachywcony, fakt nagłośnienie robiło różne psikusy
i bazyl jest mały w chuj, po koncercie prawie nic nie słyszałem
siekiera na bis to był kosmos, rozwalili mnie i zaskoczyli, było cudownie, chyba nigdy tak nie szalałem 8)
a motyw z butelką?? ta kobieta chyba za mną stała, widziałem wcześniej że pije piwo, rzutu nie widziałem, ale widziałem jak ona wychodzi
i budzy z tymi tekstami 'ty chuju jebany' :D :D :D
koncert super, ilez to się naczekałem, tylko szkoda, że w bazylu
a tak btw byłem prawie cały czas w kotle w koszulce iron maiden
wysoki burnet z którkimi włosami, może mnie widzieliście :D
pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 15:18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 04 lutego 2005 11:13:12
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz / Poznań
Koncert "U Bazyla"...

Niewątpliwie nagłośnienie rzeczywiście było do bani... ale za to ile ducha (Ducha ?) było w ludziach którzy się tam bawili!! Niektóre kawałki zagłuszone przez trzeszczące głośniki lub wrzeszczącą publiczność... Pięknie...

Było bardzo "punkowo" tak ze względu na grane kawałki (S I E K I E R A), jak i ze względu na bawiących się ludzi.

Muzycy - od początku do końca - mimo problemów z brzmieniem i incydentu z butelką - profesjonalnie i żywiołowo.

Dziękuje - Armi za koncert, wpółuczestnikom za doskonałą zabawę!

_________________
"Like a long-legged fly upon the stream
His mind moves upon silence (...)"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 18:09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Zdjęcia z wczorajszego koncertu robił Lawmen


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 20:46:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Pierwsza fota Ślepy - Diaboli Perfectum :twisted: i trzecia Dzyń z bananem na twarzy hehehe :D :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 21:35:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
czwarta fota - Erki z niebezpieczną dla nosa bronią w ręku ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 lutego 2005 21:39:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Dzyń pisze:
Poznańscy forumowicze zapewne śpią i śnią o minionym wieczorze...


Niektórzy forumowicze już pracowali od 19 minut jak to pisałeś... 8)


Meriadok Brandybuck pisze:
więc po sali rozległo się tradycyjne punkowe "wypierdalać".


To jest też znane na meczach piłkarskich. Szczególnie dobrze znają to zawodnicy drużyny przeciwnej schodząc z boiska :faja: (oby tak nie było na meczu Triodante - Legenda)

Co do samego koncertu to nagłośnienie było kiepskie. Cały czas coś piszczało. Na plus można odnotować obecność Banana, który po wydaniu nowej płyty Armii chyba przypomniał sobie, że jest jej członkiem i że jest bardzo mile widziany na koncertach! :) Set bardzo fajny a szczególnie na koniec powaliła mnie Śmierć w Wenecji i Samotna Godzina united... PIĘKNIE!!!!
Trochę sobie poskakałem na koncercie i chyba po żadnym jescze nie byłem tak poobijany :D Ale kondycja już nie ta co kiedyś i częste przerwy trzeba było robić. Tlenu momentami brakowało!
Soundropsi ubrani byli w "profesjonalne" koszulki promujące swój zespół! Bardzo fajny pomysł otoKarze Balcy... :!:
Miło się było znowu spotkać w zacnym gronie forumowiczów i podyskutować o kilku sprawach. Ogromna niespodzianka ze strony Erkeja i Katrinix, którzy przybyli i oczywiście udokumentowali koncert i późniejsze spotkanie... :piwo:
No to chyba tyle...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2005 11:03:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 11:58:05
Posty: 72
Skąd: z onirycznej Łodzi
ślepyyyy!!!!!!!!!

...


takiego zombie

nigdy
nigdy nie widziałem

szacuneczek dla pana charakteryzatora :D

_________________
Jeszcze nie umarły, jeszcze się otwarły
oczy, które widzą, oczy, które płaczą
wydrążeni ludzie opuszczą piwnice
nim życie i śmierć wyjdą na ulice


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2005 12:21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:59:40
Posty: 154
Ślepy ma dziwną czaszkę. Spójrzcie na drugie zdjęcie od góry.


:mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2005 17:50:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
ma trupia czaske :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 12 lutego 2005 19:22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..ale gdzie są fotki ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group