Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 11:26:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ARMIA w LYSKACH
PostWysłany: wt, 26 sierpnia 2008 20:45:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
koncert coraz bliżej
czy ktoś się wybiera

kono może teoretycznie poinformowac jak dojechac do tej miejscowości ...mała bo mała..ale ten festiwal juz kilka latek ma...a kono nawet znajomych w tej miejscowości :wink:

najlepiej kierowac się na rybnik...z rybnika na rydułtowy (tam od 2 lat gra tymoteusz w poście)i stamtąd juz na lyski

można pociągiem z rybnika na racibórz i wyskoczyć na stacji w suminie (powinien sie tam "cug" zatrzymywać) i piechoą jakieś 3 km

można PKSem z Rybnika...przynajmniej kilka lat temu jechał autobus kilka razy na dzień

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 19:17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
kono pisze:
najlepiej kierowac się na rybnik...z rybnika na rydułtowy (tam od 2 lat gra tymoteusz w poście)i stamtąd juz na lyski

...a od Katowic , przez Rybnik, a w Rybniku na Gaszowice?
Albo lepiej z Rybnika na Rydy i w Rydach na Lyski?
A na Lyski jest drogowskaz , albo jest to jakaś droga z innym oznaczeniem , a Lyski są tylko na trasie oznaczonej drogi?

kono pisze:
koncert coraz bliżej
czy ktoś się wybiera


...jak Bóg da, to chyba tak. Ale jeśli to tylko na Armie , bo późno będzie jak się koncert skończy.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 20:12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
od katowitz zdecydowanie na rybnik..ale chyba lepiej przez żory ..droga szybsza i lepsza....
z rybnika na gaszowice to najlepiej choć tam jest jakis objazd..ale wszystko dobrze tablicami oznaczone...ewentualnie na rydy i w rydach kierunek lyski..(chyba tez ta droga pojdzie przez gaszowice)

jak sie wjezdza do lysek to tablice sa a po drodze..hmm a czy jakies kierunkowskazy nie pamietam ...nie zwracalem uwagi..jechalem zawsze na pamieć....ale spokojnie lysek sie powinno sie minąć ..na pewno w rybniku sa kierunkowskazy na gaszowice

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 08:43:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
armia start o godzinie 0,15

mniej więcej tak to szło:
1. szewcy
2. zła krew
3. dom przy moście
4. gdzie ja tam będziesz ty
5. nowy kawałek proces (o ile się nie mylę)
6. jeżeli
7. trzy bajki
8. niezwyciężony
9. nowy kawałek - coś o statku :wink:
10. opowieść zimowa

bisy
popioły
on jest tu

chyba tak to leciało

opowieśc zimowa...to się nigdy nie znudzi!!!

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 09:27:55 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
jeszcze było na 100% Poza prawem :)

No i bardzo pozytywnie - Zespół, repertuar, impreza, ludzie.. chce się żyć :)

A jeszcze warto wspomnieć, że Armia zagrała na końcu, a nie Acid Drinkers, także nie wiem czy WUKA się doczekał o ile był.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 14:15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
mirus pisze:
A jeszcze warto wspomnieć, że Armia zagrała na końcu, a nie Acid Drinkers, także nie wiem czy WUKA się doczekał o ile był.

Był , był :D . A oto dowód obecnosci mej...a przynajmniej poszlaka :wink:
..... Obrazek
To może słów kilka...
Na koncert wybrałem sie ok godz.19:30...... taki trochę lekko a może nawet bardziej jak lekko podmęczony pracą , małe tankowanie na pobliskiej stacji Jet, zakup tzw. "suchego prowiantu" ( pepsi razy 2 , snikers , batonik Jacuś) ustawienie mojego GPS-a ( niewiadomo po co bo droga prosta jak "drut" , ale mam to se włączę), no i w drogę. Na miejsce dotarłem o godz. 21:00 czyli tak w sam raz. Ze zlokalizowaniem miejsca koncertu nie było problemu. Muzyka "czadzi" ,że aż strach. Jest bardzo dobrze słyszalna. Mały problem ze zaparkowaniem samochodu , poruszam się parę razy tam i z powrotem, aż w końcu udaje mi się zaparkowac nieopodal miejsca koncertu. Zamykam wóz udaję się pod bramkę kupuje bilet i wchodzę . Na scenie trwa koncert Kobranocki . Całkiem fajnie. Bardzo dużo ludzi. Naprawdę dużo. Kobranocka powoli kończy. Lekko zaczyna siąpic deszcz , na scenę wchodzi konferansjer( w osobie byłego lidera byłego(?) zespołu Bielizna) Alek Januszewski i zaczyna nawijac "głodne kawałki". Do zabawy zaprasza na scenę czterech dżentelmenów , z czego jeden jest wyznawcą szatana :D o pseudonimie "Ave" , chłopaki dostaja damskie stringi i zakładają na dżinsiory i wykonuja po kolei taniec erotyczny ku uciesze skromnej części publiczności :roll: ...Albo ja jestem nieżyciowy , albo świat jest jakiś popieprzony...Dobra ,ale nie to w tym wszystkim jest najważniejsze... Najważniejsze ,że po Kobranocce na scenę miała wychodzić Armia.... Oooooo , widzę jak Krzyżyk zaczyna kombinowac cos przy bębnach , no to za chwilę będzie się działo...Ale sobie patrze , po dosyć sporej scenie zaczynają sie przemieszczac bliżej mi nie znani panowie , no może nie wszyscy...jest Popkorn..coś to wszystko zaczyna wyglądac podejrzanie.....a jak na scenie pojawił się Titus , no to mówię sobie: no to piknie , Armii juz nie budiet!!! Acidzi mieli grac jako ostatni. Armia nie przyjechała pewnie coś się wydarzyło.... no trudno :(
No to chyba pojadę do domu , bo co tak będę stał po próżnicy , na chłodzie i w mżawce i głodny niewyspany ,zmęczony itd.itp.
I tak chodzę i chodzę , zajrzałem na pobliskie suto zaopatrzone stoiska gastronomiczne , myśle sobie aaaa... co mi tam zobaczę Acidów i pojadę do domu. Chodzę i chodzę od jednej strony sceny do drugiej, Acidzi cały czas się instalują , bo też dużo wcześniej nie chcą zaczynac koncertu , żeby któryś z fanów nie był rozczarowany tym ,ze wpada na oznaczoną godzinę , a tutaj już "pozamiatane"..I tak przemierzam scenę w szerz , a tutaj zajeżdza jakiś zielony bus na poznańskich tablicach , no to myślę może ,może przyjechali....i faktycznie są!
Acid Drinkers kończą swój występ trochę po 24:00 . Pod sceną robi się momentalnie puściutko. Armia zaczyna się instalować, robi to szybko i sprawnie . Po 15 minutach jest już wszysko gotowe. I zaczyna się, mozna powiedzieć tradycyjnie ( przynajmniej dla mnie ) piosenką o szewcach...
Pod sceną zaczyna gromadzić sie całkiem spory tłum. Młodzież się bawi, "emeryci" :wink: stoją przy barierkach...Jest dobrze. Z ogromna niecierpliwością czekam na nowe utwory zespołu. Jakiś znajomy tekst , ale nie znajoma muzyka....."Jestem drzewo , jestem ptak" tak jakby ale nie do końca. Utwór bodajże nazywa się "Proces". Jest także Godzilla Mothra i King Kong zwany "Statkiem burz"..... I właśnie z "Statkiem burz" wypływam z koncertu niestety...."Opowieść zimowa "towarzyszy mi w drodze do samochodu..Jest godz.1:10 udaję się do domu...
Z kronikarskiego obowiązku podaję skład w jakim zaprezentował się zespół na koncercie zatytułowanym "Magia Rocka":
Budzy , dr. Kmieta, Krzyżyk , Paweł , Banan , Franc.
Było dobrze.
Ps. Pozdrowienia dla Mirusa i Kona , "pierwszych wodzirejów armijnego młyna" strony lewej. :wink:


Ostatnio zmieniony pn, 01 września 2008 21:15:16 przez wuka, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 14:48:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
wuka...w koncu bys podszedł(najpierw piekary, rydułtowy teraz lyski)... nas znasz..a my nie za bardzo :wink:

czyli byłeś po lewej stronie..szukam w pamieci i tak średnio...a wogóle po prawej stronie było chyba bardziej pogowato 8)

pozdrawiam :piwo:

p.s przed kobranocką było turbo...kono gości za bardzo nie słucha, nie zna..no może jednego goscia kojarze

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 15:01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
kono pisze:
wuka...w koncu bys podszedł(najpierw piekary, rydułtowy teraz lyski)... nas znasz..a my nie za bardzo

czyli byłeś po lewej stronie..szukam w pamieci i tak średnio...a wogóle po prawej stronie było chyba bardziej pogowato

pozdrawiam

....20 wrzesień 2Tm2,3 Panewniki? :wink:
Lewa strona lepsza...wiem bo podtrzymywałem barierki!.....nie pod sceną ,a te które prowadziły do miksera.
I tak byśmy nie pogadali bo za głosno było :wink:
pozdrawiam Panowie :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 sierpnia 2008 17:23:58 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
o to to :piwo: :wink:

do 20.09 :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: wt, 02 września 2008 21:58:48 

Rejestracja:
wt, 02 września 2008 21:56:30
Posty: 2
Witam
zapraszam do swojej galerii na zdjęcia z Magii Rocka - zapraszam: http://oql.pl/2008/09/magia-rocka-2008-w-lyskach

pozdrawiam
OQL


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 22:05:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
OQL - bardzo fajne zdjęcia!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 22:11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
OQL pisze:
zapraszam do swojej galerii na zdjęcia z Magii Rocka

Najbardziej podoba mi się to:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 22:34:56 

Rejestracja:
wt, 02 września 2008 21:56:30
Posty: 2
thx ;)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group