Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 15:17:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 13:33:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
W tym wątku proponuje powspominać co nieco.

Pamiętacie temat o Siekierze? Tam Marek Puławy wspomniał jak to stał z Grundigiem pod oknem sali prób tej zasłużonej kapeli:
"Ach stara Siekiera i niezapomniane wieczory pod KMPIKiem z magnetofonem marki Grundig w ręce pod otwartym oknem skąd wydobywały się dźwięki z próby . Ech te czasy już nie powrócą ech......"

A niejaki Pinecha zadeklarował chęć powspominania zamierzchłych czasów:
"chetnie z kimś powspominam dawne czasy choć ze starych nagrań na starych taśmach zostało niewiele po prostu się utleniły na szczęście nagrywam pomału na kompa i potem na CD"

Myślę, że warto byłoby wrócić do tych wspomnień. Może ktoś z forumowiczów dołoży jakieś wspomnienia z zamierzchłych czasów...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 czerwca 2005 20:44:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Przeglądam tematy z dalszych stron i znalazłem ten, kompletnie niezauważony chyba nie tylko przeze mnie wcześniej. Może jednak ktoś coś napisze, bo to ciekawe by być mogło.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 12 czerwca 2005 21:46:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Ja pamietam, ze w okolicach 86 roku, na wszystkich pankowcow, metalowcow i wszystkich tych, ktorzy nosili cokolwiek (pasy, kurtki, pieszczochy) nabijane cwiekami, padl blady strach, bo gliniarze stworzyli "nowa swiecka tradycje" polegajaca na tym,. ze kazdy kogo zlapali z czyms nacwiekowanym, dostawal jeden raz pala po dupie... jeden raz za kazdy cwiek :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 12:57:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
A ja właśnie w tamtym czasie przywiozłem sobie od brata kilka garści ćwieków i poumieszczałem w różnych miejscach gardroby :) Oczywiście nic nie wiedziałem o żadnej milicyjnej dyrektywie, mając wtedy 7 lat.

Pamiętam, że jakoś w pierwszej połowie lat 90-tych (nie pamiętam dokładnie) do salki koncertowej na warszawskim Bemowie miał przyjechać tajemniczy punkowy zespół Armia (którego wtedy praktycznie nie znałem). Niestety Bemowo było wtedy silnie obsadzone przez załogi skinheadowskie dowodzone przez niejakiego "Baranka" i skini ogłosili wszem i wobec, że każdy, kto się na tym koncercie pojawi, dostanie konkretny wp..... Wstyd powiedzieć, ale zrezygnowaliśmy wtedy z kumplem z pójścia na ten koncert (mieliśmy po jakieś 12-13 lat) :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 18:11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
Chyba jakoś mniej więcej wtedy łysi rozwalili koncert Fugazi na Jelonkach, z tego co pamiętam.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 18:26:52 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Budyń pisze:
Chyba jakoś mniej więcej wtedy łysi rozwalili koncert Fugazi na Jelonkach, z tego co pamiętam.



Oi! (tfu, chciałem powiedzieć, "Ech!", naprawdę!!) byliśmy tam z Budzym i Dzikim - nie wspominam tego najlepiej


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 18:29:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 02:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
A na którym to koncercie "Dziki dostał w twarz" (no chyba, że było ich więcej :D ) Budzy o tym wspominał w historii swego nawrócenia.

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 19:41:38 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
W twarz, czy kosą w brzuch? Bo było i tak, że pojechał na koncert, a ja podjąłem decyzję, że po powrocie z tego koncertu w końcu go wyrzucę w mieszkania. I wrócił: karetką z dziurą w brzuchu.
I teraz pytanie: co to oznaczało? czy to był boży palec? i co gorsze: wyrzucenie z domu czy kosa w brzuchu?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 19:49:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 02:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
W twarz, w twarz...

O kosie w brzuchu nie słyszałem, ale już wiadomo, skąd Elrond ma to "ugodzenie nozem" :D

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 13 czerwca 2005 19:51:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
ej, ktoś wspominał kiedyś na www.antynazi.org , że był na próbie zimnofalowej siekiery przed koncertem i tam jakaś japonka zaśpiewała z nimi po japońsku misiów puszystych :D "sinu masa sinu" czy jakoś tak...

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 czerwca 2005 13:47:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
mój kumpel kiedyś pisze:
Armia rok 94 (juz bez Bryla, zaraz po wydaniu Triodante). Koncert w Gdańsku na placyku za słynnym kosciolem sw Brygidy (za komuny w tym miejscu byly regularne solidarnosciowe manify).
Koncert prowadzil niejaki DJ Ksiądz Prałat Henryk Jankowski, a czlonkowie zespolu (Budzy, Popkorn, ktostam na basie) mieli w klapie znaczki-badziki z podobizna wyzej wymienionego dobrego pasterza (na 100 proc mial ten element garderoby Popcorn).
Byli tez lysi ktorzy spytali ksiedza pralata czy bedzie jakis festiwal antyzydowski, na co ten pod nosem odpowiedzial, ze w swoim czasie bedzie...
A koncert wspominam naprawde wspaniale, bo byl to w sumie moj pierwszy "taki prawdziwy" koncert- nie licze szkolnych wyjsc do filharmonii, a ja, nieopierzone pachole, mimo ze juz kumalem ze cos z nimi jest nie tak (z przyczyn o ktorych powyzej), to jednak byl to moj pierwszy raz..i nic mi nie zmąci w pamieci idealu... Zwlaszcza ze bylem w tym czasie mocno na Armie zakrecony.
A jak przyłoili "Exodus" wymieszany z "Iron Lion Zion" na pankowa modle to sie pamieta na lata...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 czerwca 2005 15:12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
w 94 pop ?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 15 czerwca 2005 15:29:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
z dzikim to chyba słynny koncert oi polloi w bydgoszczy, gdzie dostal kose? ten koncert wydala oficyna agrafka- pana Patyczaka.a wlasnie co z reaktywacja Siekiery.w 1984 roku spedzalem najwspanaialsze wakcje z cala rodzina w Sopocie. wtedy pierwszy raz zobaczylem Panczura z konkretnym irokezem. a wtedy Siekiera dala czadu na festiwalu w Jarocinie. niestety mialem w tym momencie 6 lat. ach :cry:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 czerwca 2005 18:16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Bialy_Kruk pisze:
ten koncert wydala oficyna agrafka- pana Patyczaka


Nie TEN koncert, bo TEN koncert sie nie odbyl. To co wydala Agrafka, mialo byc upamietnieniem imprezy, ktora sie nie odbyla, a byly to po prostu kawalki studyjne Oi Polloi z dogranymi odglosami publicznosci.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 15 czerwca 2005 18:38:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Dj Sławan Pakonnen pisze:
Ha, ha, ha. Budzy opowiadał o tym koncercie, który okazał się być występem Księcia, tfu, Księdza Jankowskiego z towarzyszeniem zespołu ARMIA. A badziole dostali, gdy rano Henio ich przyjął na zakrystii i na audiencji wydał im po swojej książce i badziolu...
Śmieszna historyja.....


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group