Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:43:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 09:55:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:23:32
Posty: 144
Skąd: Brody
Proponowałbym przerzucić to do innego tematu, bo to ciekawey wątek....może ktoś kiedyś będzie dzięki temu mógł skorzystać z tych rad i zrobić dobrze dla swych uszu:)

Po ewentualnej zmianie, ten post może zostać skasowany...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 lutego 2005 10:47:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 11:58:05
Posty: 72
Skąd: z onirycznej Łodzi
ja może i skorzystam, bo kasy brak na eksperymenty ze sprzętem. pomysł utworzenia oddzielnego "tematu technicznego" w szeroko rozumianym słowa zanczeniu w pełni popieram.

_________________
Jeszcze nie umarły, jeszcze się otwarły
oczy, które widzą, oczy, które płaczą
wydrążeni ludzie opuszczą piwnice
nim życie i śmierć wyjdą na ulice


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2005 15:20:49 
Myślę, że to właściwe miejsce, żeby wyjaśnić czemu Popkorn nie gra już w Armii, lub chociaż ogłosić, że na takie wyjaśnienia nie ma co czekać.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2005 15:31:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Uważam, że gdybyśmy mieli wiedzieć to byłoby to już napisane. W innym temacie zostało postawione pytanie Elrondowi przez Meriadoka. Elrond odpisał, że Popkorn nie jest gitarzystą Armii i Trupiej Czaszki.

Czy to nie wystarczy?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2005 15:40:24 
Bartek Z. pisze:
Czy to nie wystarczy?

Niemal wystarcza. Jednak cały czas miałem wrażenie, że brakuje jakiegoś definitywnego zamknięcia dyskusji, tym bardziej, że wątek, w którym ten temat był podejmowany zniknął. Ale O.K. Aż tak ciekawski nie jestem, żeby drążyć dalej.


Ostatnio zmieniony czw, 21 lipca 2005 16:07:45 przez kk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 21 lipca 2005 16:01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Sposób w jaki Tomek odpowiadał na to pytanie(dość oschły i stanowczy), sugeruje, że rozstanie raczej nie było przyjemne...obym się mylił. Szkoda.

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 09:05:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
To ja mam dodatkowe pytanie.
Czy jest w takim razie szansa aby TC jeszcze zaistaniała kiedykolwiek w postaci nowej płyty bądź koncertu ?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 09:07:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
:? wątpię... skoro nie było za wielu chętnych na płytę jak zespół istniał, to dlaczego miałoby się coś zmienić, w chwili, gdy odpadła 1/3 składu...

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 09:13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
KoT pisze:
wątpię... skoro nie było za wielu chętnych na płytę jak zespół istniał, to dlaczego miałoby się coś zmienić, w chwili, gdy odpadła 1/3 składu...


Chetnych na plyte to pewnie znalazloby sie sporo, tylko najpierw musieliby sie dowiedziec, ze taka plyta w ogole sie ukazala.
Ja w kazdym razie stram sie reklamowac Tottenkopfa przy kazdej nadarzajacej sie okazji :).


A co do skladu, to nie ma co rak zalamywac. Jakby nie bylo hostoria rocka zna przypadki, kiedy ze skladu zostawala tylko jedna osoba, a zespol (juz z innymi ludzmi) radzil sobie wysmienicie.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 10:14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Pet pisze:
Chetnych na plyte to pewnie znalazloby sie sporo, tylko najpierw musieliby sie dowiedziec, ze taka plyta w ogole sie ukazala

ej no bez przesady, wprawdzie w eremefie i zetce nie puszczali, ale recenzje ukazały się we wszystkich ważnych gazetach muzycznych, w wybiórczej, a płytka była do kupienia w Mediamarktach... w opolskim normalnie stała na półce z nowościami... coż jeszcze możnaby chcieć ? płyta została zauważona, ale się nie sprzedała i takie są fakty...

no przydałaby się trasa promocyjna, ale skoro jej nie było to znaczy chyba, że nie było chętnych do zaproszenia zespołu i gotowych spełnić jego wymagania...

pozdro...

KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 10:33:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
KoT pisze:
ej no bez przesady, wprawdzie w eremefie i zetce nie puszczali, ale recenzje ukazały się we wszystkich ważnych gazetach muzycznych, w wybiórczej, a płytka była do kupienia w Mediamarktach... w opolskim normalnie stała na półce z nowościami... coż jeszcze możnaby chcieć ? płyta została zauważona, ale się nie sprzedała i takie są fakty...


Gazety czya niestety coraz mniejszy odsetek ludzi, a zreszta recenzje przewaznie stanowia tylko niewielki procent dzialan promocyjno-reklamowych. Jesli ich brak (mowie tu o zwyklych reklamach w prasie muzycznej, lub w radio i telewizji), to pozostaja koncerty (bedace niezlym sposobem na zaprezentowanie zespolu szerszej pubicznosci), organizowane przez sam bend (tu istotna jest rola tzw. menago) badz przez wydawce. Poniewaz niestety ani w radiu, ani w telewizji nie mozna bylo niczego uslyszec, reklam w prasie (no moze poza Fronada) nie zauwazylem, a koncertow praktycznie nie bylo, to niestety same recenzje nie wystarcza i trudno sie dziwic, ze zespol jest w zasadzie nieznany.

KoT pisze:
no przydałaby się trasa promocyjna, ale skoro jej nie było to znaczy chyba, że nie było chętnych do zaproszenia zespołu i gotowych spełnić jego wymagania...


Powodow braku koncertow nie znamy, ale absolutnie nie zgodzilbym sie z hipoteza, ze nie bylo ich dlateego, ze zabraklo organizatorow chetnych do zaproszenia zespolu i gotowych spelnic jego wymagania.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 11:25:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić...

w tej chwili wydawcy chyba nie bawią się w organizowanie tras promocyjnych, przynajmniej Ci, o których tu rozmawiamy... Pomaton też nie zorganizował w ten sposób promocji PMK... a oczekiwanie, że Fronda się za to weźmie są niepoważne...

a jakby ktos bardzo chciał zrobić koncert TC to by się z zespołem skontaktował i dogadał...
póki co był chyba tylko jeden koncert w ramach uroczystości frondowskich...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 11:35:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
marecki pisze:
Czy jest w takim razie szansa aby TC jeszcze zaistaniała kiedykolwiek w postaci nowej płyty bądź koncertu ?

Oczywiscie, ze jest, nie ma rzeczy niemożliwych. Lica do wiosła, Kmieta do basu, a Budzy do Shure.
Proste i wykonalne. :lol: :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 11:45:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
KoT pisze:
jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić...

w tej chwili wydawcy chyba nie bawią się w organizowanie tras promocyjnych, przynajmniej Ci, o których tu rozmawiamy... Pomaton też nie zorganizował w ten sposób promocji PMK... a oczekiwanie, że Fronda się za to weźmie są niepoważne...


Nie twierdze, ze wszyscy wydawcy organizja koncerty/trasy swoim podoopiecznym, nie mniej jednak, niektorzy tak robia. Zwlaszcza jezeli zalezy im na wypromowaniu zespolu. Poza tym lwia czesc odpowiedzialnosci za zorganizowanie ewentualnych wystepow nalezy do menadzera, badz osoby w zespole, ktora sie tym zajmuje. To on powinien dzwonic, zalatwiac, probowac wcisnac kapele na jakis koncert (lub tez ustalic przebieg tasy) i wynegocjowac za to uczciwe warunki. Chyba sie nie sadzisz, ze dziesiatki znacznie gorszych od T.C. zespolow graja koncerty ze znacznie wieksza czestotliwoscia dlatego, ze ludzie tak ich pragna i wszyscy chca sie wziaz za robienie ich wystepu. Jest to tylko i wylacznie kwestia obrotnosci, zaradnosci i wolnego czasu oraz nakladow poswieconych na rozreklamowanie zespolu.

KoT pisze:
a jakby ktos bardzo chciał zrobić koncert TC to by się z zespołem skontaktował i dogadał...
póki co był chyba tylko jeden koncert w ramach uroczystości frondowskich...


A jak sie ma skontaktowac, skoro moze nawet nie wiedziec o ich istnieniu. Dla przykladu dodam, ze Wszystie osoby, z ktorymi rozmawialem na temat TC, byly zafascynowane kapela... Dodam, ze niektore z nich zapedzily sie tak, ze wrecz twierdzilym ze Trupia Czacha jest lepsza od Armii... Wiec jak widzisz grono sluchaczy gotowych isc na koncert na pewno by znalazlo :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2005 11:58:44 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 22 lipca 2005 11:51:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 00:41:24
Posty: 592
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś dane mi będzie usłyszeć TC live, bo jakbym miał wybrać koncert na który najchętniej bym się przeszedł, przejechał to byłaby to właśnie TC...tyle, że moja skromna osoba to kropla w morzu. Nie wiem ile byłoby chętnych na koncerty TC....

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 99  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group