Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 14 maja 2024 08:46:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1008 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 11:45:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22902
marecki pisze:
Ja byłem niezdecydowany bo obie płyty lubię.
Ale wygrała Legenda.

:piwo:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 12:37:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
lafjoy pisze:
a skąd ja mogę wiedzieć dzisiaj czy będę wtedy mógł do Wawy przyjechać??????????

Pewnie nikt nie wie w tej chwili czy będzie mógł przyjechać, dlatego właśnie załozyłem ten temat, żeby odpowiednio wcześnie ustalić składy drużyn, date meczu itd., żeby móc np. zarezerwować sobie termin na ten właśnie mecz.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 13:04:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25418
koniec maja??? :-( pod koniec maja to nasza Ola ma komunię, juz widzę, że zrobicie mecz dokładnie wtedy :-(

Myślałem, że długi weekend obadujemy?!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 13:09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Długi weekend odpowiadałby chyba wszystkim, ale może ma być wykorzystany na podróże sentymentalne w rodzinne strony :wink: Ja zapewne mogę w obu terminach zagrać, choć nadal żałuję, iż w piłkę nożną :roll: Skoro ma być to jednak zabawa w gronie znajomych (wg J. Finnisa: tzw. "towarzyskość" i "zabawa" są jednymi z dóbr podstawowych, których nie da się zredukować do innych), to będzie dobrze (tzn. usłyszymy "Triodante" na koncercie) :D

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 13:25:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
K.T.W.S.G. pisze:
A przecież to powinien być piknik, spotkanie znajomych, wesoła zabawa, ruch na świeżym powietrzu, zakończony koncertem Triodante.

Zgadzam się z tym wszystkim oprócz zakończenia tego zdania :mrgreen:


K.T.W.S.G. pisze:
Nie ma się co tak strasznie napinać i robić srogie miny!

Ja już jestem taką osobą, że wszystko chce dokładnie planować czasami dużo wcześniej. Dla mnie wszystko musi być na swoim miejscu itd., chociaż nie uważam, żebym strasznie powaznie podchodził do tego meczu.
Po prostu, jezeli już piszemy w innym temacie o letniej wyprawie, to dlaczego by nie napisać czegoś o meczu, który ma być wcześniej. :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 14:44:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Cytat:
Dariusz Światło


to byl Jozef Swiatlo, Jozef!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 14:54:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
o meczu zaczęliśmy rozmawiać już w temacie z czata cgmu, ale dobrze, że zostało to wyjete na wierzch; pisałam tam też, że bardzo, bardzo proszę, żeby to nie był weekend 28-29 maja.
W maju są DWA długie łykendy. Ten z komunią naszej córki jest poprzedzony Bożym Ciałem - TAK, w tym roku wszystko jest o wiele wcześniej! 1-3 maja dochodzi aż do wtorku z kolei.
Nie wiem, jak ARMII jeszcze pasuje - jakieś plany są?

A ja sercem za Legendą, oczywiscie, ale bardzo, bardzo bym chciała zobaczyć/usłyszeć Triodante na żywo!! Banan zasugerował nawet przedstwienie podczas spotkania w warszawskim Empiku ;)
Będę kibicować każdemu :)

Ale - Krzysztof - na Legii?! :) Ale nas na to chyba nie stać... ;) Drużyny miały jeszcze dokupić zawodników, fundusze maleją ;)
Ciekawe w której drużynie zagrałby Kazik? :)
Teraz na serio bardzo - jaka to ma być skala takiego przedsięwzięcia, bo zrozumiałam, że sprawa dotyczy forumowiczów i ARMII. Ale czy na pewno tylko?
I ten koncert - jaki rozmiar TAKIEGO koncertu? Kacper pisze o "salce"... hmm? Czy to miałby być koncert zorganizowany sumptem forumowiczów? (JAK?) :)
Duzo pytań - czasu mało (wbrew pozorom).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 15:06:20 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
no ja raczej nie przyjade, ale będę kibicował, chyba raczej drużynie triodante. mam za to pomysły dla obu teamów. Koszulki - wiadomo, ale chyba nie widziałem innych niż czarne (kto się zgodzi na zmianę koloru?) Myslę też, że hymn jest sprawą ważną - oprawa musi być. Poza tym mecz przejdzie do legendy i znów będzie to czego nigdy nie widziałem. chyba że znajdzie się operator i zarzuci relację w wystawie uzbrojenia (jak ze zlotu).
i tak armia zostanie zwycięzką (choć już nie niezwyciężona) ;P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 15:37:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Tylko nie w dłuuuugi łikend!!!!!!!!

on może długi jest, ale dla mnie to na pewno będzie zajęty!!!!

Najlepiej to w ogóle jakiś zwykły dzień tygodnia wybrać. Na przykład wtorek :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 15:49:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Cytat:
Koszulki - wiadomo, ale chyba nie widziałem innych niż czarne (kto się zgodzi na zmianę koloru?)
Budzy mówił, że "się zrobi". :) Czyli się zrobi, ja bym raczej Legendę widziała w białych, z negatywem Rycerza... I Numerki na plecach! I nazwiska! Naprasowywanki by trzeba zrobić, ale fajnie! :)
Ha, za 30 lat nasze dzieci będą na tym zbijać kokosy ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 16:06:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7699
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
elsea pisze:
Budzy mówił, że "się zrobi". Smile Czyli się zrobi, ja bym raczej Legendę widziała w białych


Precedensy, zdaje się, już były.


elsea pisze:
za 30 lat nasze dzieci będą na tym zbijać kokosy



Hmm... zapobiegliwa matka. Przyznaj się, to ty z premedytacją wymyśliłaś ten mecz.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 16:23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24334
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Gram w Legendzie na ataku i - cytując klasykę - "strzelę przeciwnikom tuzin bramek". Koniec maja może być, tylko weekend! Co za żartowniś proponował wtorek???
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 16:25:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
piotrpanek pisze:
Precedensy, zdaje się, już były.
tak mi się właśnie wydawało... ale nie jestem pewna, nie wiem, czy znowu czegoś nie mylę...?


piotrpanek pisze:
Hmm... zapobiegliwa matka. Przyznaj się, to ty z premedytacją wymyśliłaś ten mecz.
hmmm
to nie ja, ale
zmowa matek? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 16:36:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Peregrin Took pisze:
Koniec maja może być


no ja chyba poczekam jak ustalicie termin i wtedy dopiero Wam powiem, że niestety mi nie pasuje :cry:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 16:49:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
No ja oczywiscie w druzynie Legendy (mysle ze srodek pomocy).
Obiektywnie rzecz biorac to Warszawa jest najlepszym miejscem - ze wzgledu na "centralne" polozenie

Proponuje jednak zeby juz dzis sie umowic: niewazne kto wygra - nagroda bedzie koncert z kawalkami z Triodante.

Fani Legendy sa jednak bardziej rozpieszczani niz fani tej drugiej, nieco slabszej plyty (jesli chodzi o koncerty) :wink:
Sam bardzo chcialbym uslyszec Triodante, co nie znaczy ze odpuszcze mecz - never!

Koniec maja nie za bardzo, no bo co to za mecz bez Elsei i Crazy'iego?

No i boisko trawiaste tez nie za bardzo - no bo to trzeba juz specjalne obuwie. Moze po prostu zagrac na boisku asfaltowym? Duzo zalezy od tego po ile osob bedzie w druzynach.

A sala koncertowa - no to juz zalezy od zespolu - Panowie jak to widzicie?
Czy ma to byc koncert tylko dla forumowiczow?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1008 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group