Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 14:44:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 12:08:44 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
"Nie ja" super !!
jakoś dźwięku bardzo dobra :-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 13:20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a ja nie potrafię tego ściągnąć :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 13:26:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
natalia pisze:
a ja nie potrafię tego ściągnąć

wciśnij Free na samym dole
następnie odczekaj czas który upływa
pojawi się kod który należy dokładnie przepisać w ramkę i naciśnij Download via cośtam

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 14:09:02 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
dopiero co wróciliśmy z koncertu w Łodzi... Klub Morphine (dawna Dekompresja) może nie poraża akustyką, (ponoć sprzęt mają dobry..) - za to Armia w rewelacyjnej wprost formie i suma sumarum występ był naprawdę gites (świadczą o tym choćby słowa pewnego licealisty (?), który rzekł później do Tomka: "zagraliście zupełnie jak profesjonalny zespół" :D :D . Rozkład jazdy identyczny jak w Hard Rock, z tymże więcej bisów.... W moim odczuciu te właśnie utwory końcowe stanowiły o niesamowitej sile koncertu, a "poza prawem" i "nie ja" spowodowały że poczułem się jakbym "do not touch the earth" :D :!: . na bis zagrany został ponownie utwór "Poza prawem" i jeszcze raz "Marność"...czad!! (tutaj przypomniałem sobie na nowo jak potężnym instrumentem jest wokal Budzego)!!!! W ogole wielkie dzięki za kawałki z "Ducha"!!!....marzy mi się jeszcze kiedyś "piosenka po nic"

Ja za bardzo nie byłem w formie żeby poszaleć,...staliśmy trochę z tyłu, ale za to można było się delektować muzyką!!! Poszczególne instrumenty, śpiew Budzego, każde słowo było doskonale słyszalne.. Nie za głośno (po imprezie nie miałem zablokowanych uszu:D )., ale dobitnie, z mocą! I chociaż ani Beaty ani Banana nie było, to właściwie nawet lepiej, bo miałem porównanie do Warszawy i mogłem skupić się na grze Krzyżaka (pokłony!!!!) i Banansona:), który też niczego sobie poczynał....Właściwie jak grał Krzyżak to od razu przypominał mi się Stopa, bo chociaż Ślepy też że tak powiem "rządził" to jednak Krzyżak robi to bardziej jakoś tak subtelniej, a jednocześnie z mocą. Nie wiem jak to opisać, ale potworna energia z tego płynie, chociaż kolega nie gra siłowo.
Najsłabszy punkt tej imprezy to publika -a właściwie jej brak-odnosiłem wrażenie, że bawi się może ze trzydzieści osób :( , ale na szczęście nie miało to jakiegoś oddziaływania większego na zespół, który miał frajdę z samego grania, i czułem że, gdyby nawet nikogo pod sceną nie było to Armia i tak zagrała by tak samo. Widziałem Radość, Przyjaźń i Pasję - a nie odwalaną kolejną fuchę... to było niesamowite !!!

Z drugiej strony też się zdziwiłem, że informacje o koncercie własciwie nie były nigdzie rozpowszechnione...specjalnie łaziłem po mieście, ale plakatu nie uświadczyłem... Jak to jest Elrondzie? Ktoś związany z Armią zawsze dowie się o koncercie, ale gorzej z innymi, którze najpewniej by poszli, ale nie mieli szans się dowiedzieć...Kurczę, następnym razem chyba sam chwycę za pędzel, wiadro i zacznę coś rozklejać.... Wczoraj wprost marzyłem, żeby było mnóstwo ludzi, mnóstwo znajomych, którym mógłbym powiedzieć z dumą: "posłuchajcie! - tak właśnie gra ARMIA"...ehhhhh

---------
Bardzo się cieszę że mogłem być i chyba.........czekam na Poznań:)
hough!

(P.S. to chyba mój najdłuższy post w życiu, a może i publiczna wypowiedź:))


Był ktoś z Forum???

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 14:40:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 14:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
ja byłem :D

Czemu uwazasz, że najsłabszym punktem była publika? to nie był koncert czadowy, zeby szalec od poczatku do konca... co wiecej, ja myslalem ze bedzie bardzo dretwo ale miło sie rozczarowalem. Można powiedzieć, że było bardziej z prądem niż mialo być i nie byl to dla mnie typowy koncert akustyczny... w sumie tak pół na pół :) Prawie przez caly koncert stałem troche z tyłu, ale pod koniec nie wytrzymalem i przy "Nie Ja", "Poza Prawem" i "Niezwycieżonym" również byłem "do not touch the earth" :D Bardzo podobał mi sie repertuar, ktory odbiegał od powszechnie przyjetego... Nie czesto na koncertach czadowych można usłyszec wymienone wczesniej "Nie Ja", przepiekny "Sen Nocy Letniej" czy "Pieśń Przygodną". Czasem jednak brakowało tego impulsu, elektrycznego czadu ktory sam pcha mnie w pogo.... no i suita Ultima Thule... po prostu psychodeliczno - akustyczny czad :D brawo !!!!

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 20:21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Czy któryś z mieszkańców Najdalszej Wyspy ma dostęp do tego kanału?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 października 2007 21:45:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 12 lutego 2006 22:47:09
Posty: 97
Skąd: Łódź
poczatek koncertu w łodzi rzeczywiscie troche drętwy jezeli chodzi o publike, ale jakos sie potem całkiem niezle rozbujało. Przez pierwsze 3 - 4 utwory wszyscy stali sztywno jakby przyszli do opery ( w koncu koncert akustyczny 8) ). Potem juz duzo lepiej, tylko gra jakby mało akustyczna.. Liczyłem na akustyczny bas (albo nawet kontrabas :D ), jakąs bardziej dostosowana do akustycznych 'wymogów' perkusje i akustyczne gitary (albo chociaz z efektem akustycznym). Generalnie forma zespołu bardzo wysoka, natomiast gdyby posłuchał tego ktos nie znający armii, to wątpie czy spostrzegłby ze to koncert akustyczny. Trzeba przyznac ze mozna było posłuchac niezłej muzyki0, ciekawych nowych aranżacji, ale moim zdaniem daleko brakowało do koncertu akustycznego, bo granie bez przesterów (jak przekonywał Budzy) to jeszcze nie koncert akustyczny

_________________
w niepewny obraz zapatrzony


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 października 2007 13:23:57 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Moje zdjęcia z koncertu w Hard Rock Cafe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 października 2007 19:21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17992
Mam nadzieję,że zespół z koncertem akustycznym pojawi sie gdzies jeszcze, najlepiej na Śląsku...

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 października 2007 19:58:35 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
zanosi sie na kolejne koncerty akustyczne, zespolowi sie podoba takie granie.
jakby tego bylo malo, te koncerty wplywaja na czadowe wykonania niektorych kawalkow. przykladem bracia bum wczoraj w krakowie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 listopada 2007 20:41:46 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Koncert w Łodzi genialny, chociaż patrząc po zdjęciach z Wawy żałuję trochę tych różnorakich przeszkadzajek. Zespół wszedł pół godziny od zapowiadanej 21, dzięki temu udało mi się posłuchać od samego początku. Start trochę dziwny, musiałem się przestawić na jednak inny rodzaj dźwięków i z każdym numerem coraz lepiej słyszało te malutkie smaczki. I tak całkowicie do odjechania...

Więcej nie ma sensu pisać na temat klimatu bo i tak go nie oddam, było świetnie!! Krzyżyk natomiast :shock: :shock: mistrzostwo wieczoru!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 listopada 2007 19:16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
Czasu sporo minęło, na dłuższą relację nie wiem czy się zbiorę. Ale chcę tylko powiedzieć tyle:

subiektywnie dla mnie był to jeden z najlepszych koncertów Armii w ogóle, w "czasach forumowych" tylko występ na warszawskim PRL-u i koncert na XX-lecie były porównywalne, na razie nie umiem powiedzieć czy ten koncert quasi-akustyczny od nich podobał mi się mniej czy bardziej (biorę taką możliwość pod uwagę); w związku z czym mareckiego
Cytat:
bardzo dorby koncert
wydaje mi się jakimś gigantycznym niedocenieniem!!

obiektywnie ten koncert pokazał klasę muzyków i zespołu jako całości (jakże zgranej całości! a przecież wiemy, że było w sumie bardzo mało prób w pełnym składzie) - może bardziej widać to było akustycznie niż na zwykłym czadowym koncercie, gdzie wiele smaczków przepada w pocie zalewającym oczy, obijających się od ciebie pogowiczach, ogólnym zgiełku itp. Wielka klasa!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 stycznia 2008 20:05:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
jakiś czas temu natalia pisze:
no to zaczynam lobbować za takim koncertem w poznaniu
no i jak idzie lobbowanie ;)

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 marca 2008 08:37:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
W lunarnym wywiadzie w ostatnim Teraz Rocku Budzy mówi, że jest zapis koncertu akustycznego i czeka na swój czas.
Wynikałoby z tego, ze jednak udało się zarejestrować dźwięk?
Chyba, że w grę wchodzi fragment do chwili zawiechy machiny rejestrującej?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 06 marca 2008 10:49:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
a rejstracja miała dotyczyć tylko dźwięku czy też obrazu? to był super materiał, mogłoby się to ukazać, jeżeli nie jako oddzielne wydawnictwo to może jako bonus do nowej płyty (tak jak koncert do PMK)?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group