Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 22:31:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 09:18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 15:07:18
Posty: 809
Skąd: Marshes
A było tak:
Szedłem lassem i zagwizdnął ptak. Ja mu: dziadek mi mówił, że w domu nie wolno zagwizdnąć i na wietrze, bo można ancyka (Rysia, jak mi późnieh podpowiedziały jego uszęta) uwołać. Ale on dalej zagwizdnął i ancyka uwołał, chociaż wietrzu nie bywało. Musi był jego to dom, ten lass.
I było z ancykiem:
Zwisała gałąź klonowa nisko (ale ta prawdziewa, to nie wiem dźe była, ważne jednak, że klon on był, to drzewo) i ją odwierzgnąć chcąwszy przezadrasnąłem siebie i dziurkę we dłoni swej urobiłem, we którąż wziął wskoczył ancyk rosochaty i nie uciekłł (Jaćwing (ale nie X-wing) niechybnie (nie, chyba nie)), gdyż zakrzepła ma krew i nie bywajło mu jak ((Bos grunniens) jak: muuu!...).
Potem przed snem u łożu zleżałem i posłyszałem, jako ma mał(a)żonka zażegnała mnie wyzwaniem: Dobranoc Conanie!. Tak, byłż to znak.
We śnie powidziałem oto dziwien krajoszkic. Nad wszystkim, zgodnie z duchem apokaliptycznego folku (pa?)górował (obiektywnie) napis Oj, dana! Przejeżdżam tędy Ragnarok. Rzekłem: Piekło! - rzekłem. Piekło, piekło, przestało - nadpowiedziały świetliki małpio zręczne i błyskotliwie dowcipne, więc uznałem&m’s, iże to jednak nie Piekło, a Biagło, w każdymż omieszanie Bagna megojego z Przestałem wspomnianym tudzież (co się tłumaczy na i, więc jednak nie takie tam tudzież) Cześććcem. A skoroono jednak Biagłem, to ten ancyk nie i taki ancyk, ale musi inien zwid, bo z Tymy wyrazoma, to ju$ letko przegieuCiebie...
Rzekłkł: rzekłkłeś Piekło i Cześćciec, a Niebo gwiaździeste nad e-mną, prawo moralne w e-mnie, więc TRZY już MASZ!!! 3MAJ (wiwat wielki Kołłątaj!!!) więc wiesz co i szatkujż, oj szatkujż, a daj resztęż drugiemu!
Ale co ja mam upisać? Że o Narnii?
Toć chyba za późno, o żeż!!! - zaklonł, jak (nie przymierzając) rozbisurmanione bachorzątko - Teraz, to już do krańca musi być takie gupie.
I tak prawdę wam wreszcie mówiąc, to strasznie ciężkawo tak pisać po bredzącemu, więc resztę to może jaki zdolniejszyż?
O! To o mnie! - ozwał się Hej!_MS_Word_2003, ale tak w sumie, to mógłby podsłuchać więcej tVoo tVoo, a tam takiego cytaca z Witkaca.

No to czym zasprzedpokoić ancyka? Hej!, któreż mu urżnąć piosenki? Czego nie chcemy na Trio de Danteiro? Co ma się odpaść (i se odpasie)?

Wyludniacz
Popioły
Nieruchomo
Miejsce pod Słońcem

Dzyń
Ciało i Duch
Pieśń Przygodna
Piosenka Liczb
Święto Jaskółki

Skończyłem Rozpoczynaj (tej, ja nigdy nie przypominam sobie, gdzie te limesy kręgów, nieb i tych co na czyśćcowej górze, więc soreńki za ewentualnę pomyłkę w kolorach.

A z okazji wakacji, życzę miesięcznych głosowacji!

Na konie(c/!) dla tych co, pierwszy raz coś takiego widzą, utknęli w połowie i zapukali w czoło albo zwyczajnie nie zrozumieli:
    1 dokonujemy wieloodcinkowego wyboru najlepszego utworu z płyty Triodante
    2 w odcinku pierwszym głosujemy na najgorszy naszym zdaniem utwór z tej płyty
    3 po zakończeniu głosowania wywalamy piosenkę z największą ilością głosów
    4 w odcinku drugim głosujemy na najgorszy naszym zdaniem utwór z tego, co zostało po poprzednim głosowaniu i tak jak w punkcie 3
    5 w odcinku trzecim głosujemy na najgorszy naszym zdaniem utwór z tego, co zostało po poprzednim głosowaniu i tak jak w punkcie 3, a potem konsekwentnie aż do odcinka 9, w którym zostają już tylko "Pieśń Przygodna" i "Skończyłem Rozpoczynaj", czyli dwa najlepsze utwory zdaniem forum
    6 wtedy też głosujemy negatywnie, czyli na gorszy naszym zdaniem z tych dwóch utworów
    7 to, co dostanie mniej głosów zdobywa tytuł najlepszej według forum piosenki z Triodante
    8 odcinki są tym razem pisane przez sztafetę bandy klonów
    9 to głosowanie zamknę w którymś z pierwszych dni sierpnia (nie wiem jeszcze w którym)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 09:40:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Czyli kolejny survivor test.

Piosenka liczb, chociaż lubię jej symbolikę.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 09:44:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24322
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Bez epickich opisów tym razem - wywalam "Nieruchomo".

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 09:50:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
Oh - odezwał się Dzyń. - Obawiam się, że na mnie padnie. Nie ma mnie nawet na DVD Triodante, chociaż podobno urzekam zwartością.

- Nie cykej leszcza - polepszyło go Miejsce pod Słońcem. - Nieraz sąsiadowalim na setliście, więc może po starej znajomości...

- No to strzemiennego! - parskło Nieruchomo.

I do siebie pijesz, bo ja wyrzucam Cię! - mówię gero.

a zatem

odpada N I E R U C H O M O S A P I E N S

(i teraz pytanie czy tego Bogus nie wytnie... <zatroskana>)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 10:18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 15:07:18
Posty: 809
Skąd: Marshes
O jednak sie ktoś odważył :brawa:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 10:53:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22881
bez zaskoczenia - na pierwszy ogień "nieruchomo"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 10:56:07 
co prawda nie zrozumiałam tekstu.. w ogóle, dla inteligentniejszych to pisane chyba... ale odpada nieeeeruuuuuchooooomoooo ( jeśli już coś odpaść musi , bo triodante to jedna całość jest :( )


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 10:57:39 
Hehehe, mi przed chwilą wyszło, że "Nieruchomo" jest nieznacznie lepsze od "Popiołów"...
Co do głosowania, to się jeszcze waham, czy brać udział. W każdym razie, kwestia ustawienia w kolejności utworów z TRIODANTE wydaje mi się ciekawsza, niż w przypadku LEGENDY.

EDIT: Kurde, wyszło mi, że powinien odpaść "Dzyń"... tzn. muzycznie najmniej istotna jest oczywiście "Piosenka Liczb", ale jej koncept (wciąż) robi na mnie tak piorunujące wrażenie, że głosuję na "Dzynia", który przecież zawsze wydawał mi się najbardziej bezbarwny... a to przecież fajny kawałek jest...


Ostatnio zmieniony pn, 25 czerwca 2007 12:34:22 przez kk, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 11:02:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 07 marca 2006 15:07:18
Posty: 809
Skąd: Marshes
Karolina pisze:
co prawda nie zrozumiałam tekstu..

No że go diabeł podkusił do ćwiartowania "Triodante" no.....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 11:10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Nieruchomo wypad!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 15:18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Gero pisze:
i teraz pytanie czy tego Bogus nie wytnie...

Obawiam się, że musiałbym tu bez przerwy siedzieć i wycinać. Nie mam na to czasu. Ograniczę się tylko do zbiorczego NIE ZNACIE SIĘ!

Głosowanie już w pierwszej rundzie (a nie dopiero drugiej) na "Pieśń Przygodną" byłoby ciekawą prowokacją, ale chyba jednak "Ciało i duch" dostanie mój głos. Za bardzo tytuł kojarzy mi się z "Czasem i bytem".

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 15:30:56 
Puddleglum pisze:
Teraz, to już do krańca musi być takie gupie.

niezłe motto! really!

Kamik pisze:
"Nieruchomo" jest nieznacznie lepsze od "Popiołów"...


tej, jak tak można mieć??

nieruchomo oczywisty antylider triodantowy. oczywisty antylider armiowy. brrrrrr


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 15:38:14 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
Nieruchomo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 15:50:58 
Morella pisze:
tej, jak tak można mieć??

No, tak jakoś. Cały dzień słucham TRIODANTE pod kątem rywalizacji piosenek i dochodzę do ciekawych wniosków. Jednym z nich jest siódma pozycja "Nieruchomo" (tzn. trzy kawałki są odeń słabsze). Starałem sie nie uwzględniać remisów i właśnie trwa bardzo ostra walka o pierwsze miejsce między odwiecznym prymusem (dla mnie) tej płyty i od dłuższego czasu pretendentem do walki o tron... było blisko sensacji, ale chyba się staremu władcy uda wywinąć...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 25 czerwca 2007 17:25:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Niechęć do "Nieruchomo" jest jak widzę powszechna. Bardzo lubię ten utwór więc odrzucam "Święto Jaskółki"

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group