Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 13:00:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 maja 2005 14:06:08 
trzy razy wszystkie kawałki z Legendy i zmykać do domu!!!
dla Budynia

Tak serio to bym chciał w miarę równomiernie wszystkie płyty, jedynie z odrobinkę większym natężeniem Legendy(to najwazniejsza płyta i najbardziej popularna,choć nie najlepsza).I w sumie z małą ilością powtarzających się kawałków.
Ze wszystkich płyt bo cenię calą twórczość Armii.
No i raz bym całego Triodante w maksymalnie dobrej akustyce(co do Punktu mam obawy,za to Legenda bardziej punkowo by tam zabrzmiała), a moze i wersji teatralno-spektaklowej.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 maja 2005 17:51:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Budyniu - brawo! Trafna obserwacja!! [Zdecydowanie] więcej [jest] Legendy na koncertach [niż czegokolwiek innego] :twisted: :P :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 maja 2005 21:34:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
:piwo:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 01:35:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
minął jakiś czas i nadal twierdzę, że lepiej by było, jakby było MNIEJ Legendy na koncertach

Ultima Thule pozostaje chyba jedyną plytą Armii, z której nigdy nie zagrali większej ilości utworów na zywo :-(
Zdaje się, grywają Sato i Oddech i Złą krew, i oczywiście Strzały i Dzwonki. To jest niby połowa, ale nie wiem, czy kiedyś grali wszystkie pięć na raz, a co ważniejsze, jest to TYLKO połowa. A Echo? A Przemiany? A Sygnały? A Jaszczurka?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 02:20:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
no tak, bardzo bym chciał kiedyś usłyszeć na żywo więcej UT.... MOże kiedyś uda nam się namówić zespół na koncert duch/UT ? (te płyty mi współgrają muzycznie jakoś)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 07:26:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 07 kwietnia 2005 15:02:32
Posty: 147
Skąd: Krotoszyn
Piotrek_b pisze:
To moja zemsta


Wiesz... jakoś nie wyobrażam sobie, jak Tomek śpiewa dziś ze sceny taki gnostycki manifest :wink:

_________________
"Świat to dobre miejsce. Warto o niego walczyć."
- Zgadzam się z tym drugim.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 10:01:53 

Rejestracja:
pn, 25 kwietnia 2005 17:17:47
Posty: 56
Skąd: Konstancin - Jeziorna
Legendy jest w sam raz na koncertach (czyli prawie cała Legenda powinna być grana, bo to zdecydowanie największe dzieło Armii). Za to ja postuluję, aby grać więcej kawałków z Ducha!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 04 maja 2005 19:42:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Ja powoli dorastam do tego, by postawić tezę, że Legenda jest nie najlepszą płytą Armii a raczej najważniejszą...

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 maja 2005 01:18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 02:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
matt pisze:
Wiesz... jakoś nie wyobrażam sobie, jak Tomek śpiewa dziś ze sceny taki gnostycki manifest

W takim wypadku jak Mu może przejść przez gardło "na bok chamy, kurwy, śmiecie, pierwszy oddział dobrze jest"? :D

Jak na mnie z każdej płyty po 3 piosenki powinny być, rotacyjnie, i byłoby wielu zadowolonych chyba:-) a z Legendy najbardziej to właśnie Opowieść, Przebłysk, Legenda (bo są miażdżące, w sensie natężenia dźwięku), Zemsta chyba jest zbyt... Niemuzyczna jak na koncert :D , a 3 bajek nie liczymy, bo toż to przeca klasyk

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 maja 2005 01:44:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 02:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
mów do perkusisty jeszcze językiem maturalnym:>
Dziś mi już ktoś próbował tłumaczyć, co to jest "polifonia z opóźnieniem", zamiast powiedzieć, że jeden zaczyna grać na raz, a drugi na dwa :)
A ja właśnie utopii słuchałem, i odkryłem, że znałem skądś iny teks odrobinkę, zamiast "robię co chcę" śpiewałem "nie wierzę w nic"

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 maja 2005 21:33:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
mi siię chyba podoba tak jak jest... choć ze starszych koncertów brakuje mi On jest Tu i Jezus Chrystus Panem jest - ale reszta bardzo mi się ten set tej trasy podoba!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 maja 2005 09:18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 07 kwietnia 2005 15:02:32
Posty: 147
Skąd: Krotoszyn
W sobotę u nas w Krotku, było 6 kawałków z Legendy, co oczywiście bardzo mi odpowiadało. Koncert trwał 1,5 godziny, więc znalazło się też miejsce na wiele nowszych kawałków. Właściwie, to znalazło się coś z każdej płytki (w tym 4 z UT :D ). Koncert świetny. Na Opowieści Zimowej i Śmierci w Wenecji, to mi się pięknie modliło :roll:

Myślę, że tyle starczy. Może nawet ze 4 kawałki z Legendy by starczyły. Wg mnie wszystkie płyty powinny być na równi traktowane na koncertach.

Jeszcze raz dzięki Elrond i wszystkim chłopakom za ten koncert (czy też modlitwę - zależy jak patrzeć).

_________________
"Świat to dobre miejsce. Warto o niego walczyć."
- Zgadzam się z tym drugim.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 maja 2005 13:53:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
koncert był świetny , a najlepiej niosła "Opowieść zimowa" (której przecież nie lubię i która przecież jest na KAŻDYM koncercie... a zatem jednak wyklarowało mi się ostatecznie że nie zgadzam się z Simonem Gallupem <łink>)

ja także dołączam podziękowania dla zespołu za solo w "Hamlecie" na dwa głosy (gitarowe), hi-hat w "Opowieści zimowej", rewolwerową gestykulację Budzego w "Szczałach", dysonanse Kuby w "Groźniaku" (sprawdziliśmy u źródła, że zamierzone) i masę innych drobiazgów które uczyniły ten koncert wyjątkowym - i w ogóle że chciało im się walczyć w takim przeraźliwym zimnie, brrr...

szczególne podzyńkowania dla Aviatora, który okazał się utalentowanym Pilotem także pojazdów ze niewsuwalnymi podłożami <śmieh>

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group