Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 12:28:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 czerwca 2007 21:00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Hehe to wrzucam
Janusz Panasewicz w Teraz Rocku pisze:
Muszę cię jednak prosić o komentarz do felietonu Tomasza Budzyńskiego w "Dzienniku", Reżimowe gwiazdy PRL bronią dziś demokracji, w którym zaatakował was za ten tekst.
Ja ci coś powiem. Pamiętam Budzyńskiego z różnych zespołów, bardzo go szanuję jako człowieka, ale go nie rozumiem. On jest jakimś skrajnym katolikiem... Ja nie jestem skrajny. I wydaje mi się, że po prostu nie pomyślał. Usłyszał taki tekst i napisał takie rzeczy. Może po prostu nie przypomniał sobie tych piosenek, o których mówiliśmy. Które powstały w określonych czasach i w odpowiedzi na określone wydarzenia... Telewizja zaproponowała nam program, w którym my - ponieważ jesteśmy w trasie - byśmy się połączyli ze studiem, w którym siedziałby Budzyński. Ale on sie na to nie godzi. Dla mnie to jest śmieszne, że facet coś takiego pisze, a potem nie ma ochoty spojrzeć komuś w oczy. Albo ktoś go na to nakręcił, albo nie wiem... Z drugiej jednak strony zrobił nam reklamę i choć na początku byliśmy na niego trochę źli, to kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że dzięki niemu posłuchają tej piosenki ludzie, którzy normalnie by tego nie zrobili, pomyśleliśmy, że powinniśmy mu wysłać w podziękowaniu skrzynkę wina mszalnego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 czerwca 2007 21:48:46 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Buc.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 czerwca 2007 22:17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Bucem być, łatwiej żyć. :wink:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 21:47:53 
A czy coś Dziennik nagania chłopców na siebie?
http://muzyka.interia.pl/alternatywa/ne ... 25826?sa=1
Pansewicz rzuca butelką w publikę


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 22:18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
rzeczony występ:

http://youtube.com/watch?v=VOK7OaZ2_CQ

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 22:31:11 
Ale syf


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 22:56:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
normalnie strach się bać iść na koncert LP
Panasewicz wytłumaczy ci to

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 22:59:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 09:43:00
Posty: 127
Skąd: Lublin
Ja myślę że jak ktoś miał do tej pory jakieś wątpliwości w tym temacie, to teraz może przestać je mieć :shock:

_________________
Drogi do nikąd i drogi Tam
wiara nadzieja i miłość


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 czerwca 2007 14:16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
On jest po prostu umiarkowanym katolikiem, a skrajności odrzuca ;-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 czerwca 2007 22:53:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Jakiś czas temu skończył się ich występ w Opolu, rany ale kompromitacja...tzn wokalna oczywiście. Co do zachowania...myślę że tu nie ma czego komentować...

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2007 13:59:17 

Rejestracja:
czw, 10 maja 2007 22:37:56
Posty: 9
'Fakt' napisał i już wszystko wiemy, wszyscy mamy wyrobioną opinię. Na rzetelność tej gazety przymykamy oko, bo akurat tak nam teraz pasuje.

Wykonawcom zdarza się rzucać coś ze sceny - nie jest to domena Panasewicza. Jeżeli była to faktycznie szklana butelka, trzeba by mówić o nieprawdopodobnym wręcz "szczęściu", że skończyło się na małym opatrunku. Dlatego ostrożny bym był w ocenie.
Inne serwisy piszą o dużej, póltoralitrowej butlece z wodą. Takie przeważnie są plastikowe.
No ale jeśli ktoś rok temu uwierzył w całą serię artykułów opublikowanych w 'Fakcie', w których pisali o wielorybie płynącym w górę Wisły, artykułów podpartych zdjęciami i wypowiedziami osób potwierdzających, że wieloryba widziały, to i teraz może bez zastrzeżeń przyjąć za prawdę to, co piszą w 'Fakcie'.



Natomiast jeśli idzie o jakość wykonania i zachowanie na scenie, to też Panasewicz nie jest jedyny.
Jakość koncertu? A jaki jest stosunek T. Budzyńskiego do bootlegów z koncertów Armii i z czego ten stosunek wynika?
Zachowanie? A co się stało w zeszłym roku na koncercie w Głogowie?


Ostatnio zmieniony ndz, 17 czerwca 2007 15:04:51 przez hranulek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2007 14:12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
niezagranie bisu porównujesz do rzucenia butelką w pannę pod sceną? W Głogowie stało się dokładnie tyle, by sprawę załatwiły przeprosiny, by nie interesowało to Faktu, Dziennika, Onetu i Wirtualnej Polski, i by nikt nie zgłaszał zamiaru procesowania się o pieniądze z zespołem Armia. Nie słyszałem też by Budzy miał 2 promile alkoholu.
hranulek pisze:
A jaki jest stosunek T. Budzyńskiego do bootlegów z koncertów Armii i z czego ten stosunek wynika? Zachowanie?

a tego zdania nie rozumiem? Jaki jest ten stosunek?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2007 15:00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
Budyń pisze:
a tego zdania nie rozumiem? Jaki jest ten stosunek?

no ja też nie wiem o co chodzi

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2007 15:07:43 

Rejestracja:
czw, 10 maja 2007 22:37:56
Posty: 9
Panie Budyń, trochę to nie w porządku, że decyduje Pan, co można porówynwać, a czego nie i co więcej, kto i kiedy porównuje.

Stwierdziłem tylko, że zachowanie T. Budzyńskiego także zostawia czasami coś do życzenia, skoro pisze on:
Cytat:
koncert ten skończył się -dość nagle -bardzo niemiłym akcentem...i to z mojego powodu....wszystkich, którzy byli swiadkami tej żenującej awantury ( którą wywołałem )-bardzo przepraszam ...a tych których obraziłem proszę o przebaczenie

Dla mnie brzmi to jak coś więcej niż niezagranie bisa.
Albo taka wypowiedź ze strony klubu Mayday:
Cytat:
Budzyn miał "focha" na cały swiat, zachował się jak cham w stosunku do obsługi i ochrony, poobrażał wszystkich (łącznie z zespołem Morior Axis) już przy samym wejściu do Klubu, a później zignorował Publiczność. (...) Wiecej u nas nie zagrają, ani na żadnej imprezie, którą będziemy organizować.

To wszystko Pana zdaniem wywołane tylko brakiem bisu??

Zgadzam się - "lepsze" takie zachowanie niż rzucenie butelką. Ale czy to znaczy, że nie mogę napisać, że T. Budzyński także zachowuje się czasem na scenie w nieodpowiedni sposób?

Odnośnie promili - też nie słyszałem, by T. Budzyński miał dwa promile alkoholu w krwi w czasie koncertu, niemniej zespół Armia też w czasie koncertu pije alkohol, prawda?


Pyta Pan:
Cytat:
tego zdania nie rozumiem?

Proszę sprecyzować, czego Pan nie rozumie w tym zdaniu. Zmieniłem je trochę (ale tylko układ - treść bez zmian), może teraz jaśniejsze.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2007 15:13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Słuchaj no. Miałem okazje kilkakrotnie być z zespołem Armia na koncertach. Począwszy od wyjazdu z Poznania do samego powrotu. I wierz mi, muzycy tam grający są takimi profesjonalistami, że doskonale sobie sprawę zdają z tego jak wypity alkohol może działać na nich na scenie. Nigdy nie widziałem aby na scenie pili coś więcej niż piwo w umiarkowanych ilościach, a któryś z nich był napierdolony jak meserszmit. Wyjątkiem był Popcorn, który dzięki takiemu a nie innemu postępowaniu już nie gra w zespole.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group