Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 15:48:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 00:06:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
urwało mi dupę :wink:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 00:09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Spoko, znalazłem ją przy barze :wink:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 01:41:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Było dobrze nawet na Lao Che, a między Lao Che a Armią różnica klasy.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 02:45:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Bylo cudownie. Tylko śmierdziało malizną. Przyzwyczaiłam się do dłuższych koncertów zespołu na A. No i rozumiem, że jak grają dwie kapele, to trzeba się ograniczyć, ale i tak musze sobie dorzeknąć :D

Koncert czadowy. Na początek kawałek, którego niby nie było, więc nie piszę jaki:) Póżniej poleciały "buraki", co "groźnie" zabrzmiało i w efekcie "spopielało". A że było "poza prawem" to wzbudziło "aguirre" i wtedy nikomu "nic już nie przeszkadzało". Ogólnie występ można uznać za "legendarny" "jeżeli" zagrali "trzy bajki". Szkoda tylko że "niezwyciężona" byłam "nie ja" ale w "parowozie nr 8" i tak jest mowa o ostrych strzałach. Dlatego też mogłam myśleć o "podróży na wschód" choć "okna" w Proximie pozbijane i nie widać ani słońca ani księzyca ani nawet "śmierci w Wnecji". I byłoby cudownie gdyby Armia mogła grać jeszcze, a oni postanowili skończyć, więc mi z tego wszystkiego zawrzała "zła krew". No, ale bardzo się cieszę, że mogłam wysłuchać tego czadowego koncertu. Z nadzieją na wolne w pracy odliczam dni do następnego.

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 02:51:14 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
W sobotę Armia dała w Poznaniu dobry koncert, ale występ w Proximie był jeszcze lepszy. Bardziej spontaniczna publika, bardzo dobry dźwięk, piękne światła.
Jestem pod wrażeniem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:06:09 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
REWELACYJNY KONCERT!!! Właśnie, ja tam sie nie znam, ale wydaje mi się, że nagłośnienie było bardzo dobre! Dzięki!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Koncert bardzo fajny i wesoły :)

Lao Che .... w zasadzie całe Powstanie poprzeplatane Gusłami i nowymi piosenkami. Najfajniejsza z nowych była piosenka o krawczyku Janie Ślązaku-Cieślaku 8) i utwór instrumentalny a la Brathanki/Toy Dolls (zależnie od interpretacji) 8)

Bardzo się cieszę, że Armia zagrała Nic Już Nie Przeszkodzi i Nie Ja :piwo:

Jak na Proximę nagłośnienie nienajgorsze. Jeszcze teraz huczy mi w uszach i jestem trochę otumaniony. W sumie może to i dobrze, że po Lao Che część osób wyszła, bo ścisk panował okrutny...

Miło było spotkać forumowiczów i szkoda, że nie nie mogłem zostać i pogadać. :(

Marecki, dzięki za transport i przepraszam za komentowanie jazdy :twisted: No i przepraszam Tych którzy się nie zmieścili, że to ja pojechałem :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Jasiek pisze:
Jeszcze teraz huczy mi w uszach

Mi kurde też. Choć właściwie, to już tylko w lewym.


Cytat:
Bardzo się cieszę, że Armia zagrała Nic Już Nie Przeszkodzi i Nie Ja


No właśnie! Metal i punk!

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
Jasiek pisze:
Marecki, dzięki za transport i przepraszam za komentowanie jazdy


po co piszesz o tym, przecież Marecki i tak nic po koncercie nie słyszał :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:26:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
To akurat słyszał ;) Nawet powiedział, że jak nie przestanę, to następnym razem będę wracał z buta ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:40:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Lao Che mi się nie podobało, co zaskoczeniem nie jest, natomiast Armia jakoś bardziej niż poprzednimi razami. Chyba relatywnie spora przerwa w koncertach zrobiła swoje. Zwłaszcza początek i koniec koncertu bardzo dobry.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:41:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25396
W OGÓLE NIE SŁYSZĘ, CO MÓWICIE!!!!!!!!!! :?


;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 09:58:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
Ja tylko chciałem powiedzieć, że bardzo mi przypadła do gustu gra Krzyżyka.
Wielkie brawa!

Acha - jak zwykle - rozmowy niedokończone z forumowiczami...
Kurde, na koncercie jakoś się nie da pogadać tak długo, jak by się chciało...
CO Z TYM MECZEM? :wink:

EDIT:
Ja tam ze słuchem nie mam problemów.
Nie mogę natomiast mówić w ogóle.
Generalnie mógłbym dziś podkładać głos za obywatela Balcerka z Alernatyw 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 10:08:58 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Przy tej okazji dodam, że jest moim udziałem nieustające wrażenie podziwu dla gry Krzyżyka! Dokłada wiele nowego od siebie i to nowe bardzo mi się podoba. Utalentowany muzyk.

Poza tym chcę wyartykuować swoją radaość wynikającą z faktu, że Armia aktualnie grywa systematycznie na dwie gitary. Klasa mistrzowska Aviatora to rzecz powszechnie znana, ale i partie Franca są very miłe mym uszom. Jak chłopaki razem jadą, czuję prawdziwą armijną potęgę brzmienia przypominającą najlepsze czasy Popkorna w zespole.

I jeszcze jedno. Miło było zobaczyć na scenie Banana... Kuba stał się już niemal etatowym waltornistą Armii i radzi sobie bardzo dobrze, ale gra Banana stanowi zawsze pewien punkt odniesienia, swoistą "wersję oryginalną". Poza tym zawsze jestem zachwycony dźwiękami syntezatorowymi produkowanymi przez Pierwszego Waltornistę Rzeczypospolitej. No czad po prostu!

Generalnie gratulacje dla wszystkich Panów Muzyków za doskonałą kondycję muzyczną i zgranie. Armia jest w bardzo dobrej formie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 10:44:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Koncert bardzo energetyczny,,, trochę nie wiem od czego zacząć,,,

,,,wyjechaliśmy z Kasią z domu koło 10, a potem spotkaliśmy w Lublynie Jagienkę i MOFO, po czym wspólną ekpipą zaatakowaliśmy Stolycę,,,

na pierwszy ogień poszło Muzeum Powstania Warszawskiego - było bardzo ciekawie - polecam każdemu (bo warto, ciekawa lekcja historii, a nawet coś więcej),,,
,,,później poszliśmy na poszukiwanie pożywienia (i trafiliśmy do sieci sklepów Jeff's - ale nie byliśmy tam długo,,,) - ostatecznie wylądowaliśmy w Chińczyku :)

Koncerty:
Support - wcale mi się nie podobał,,, mało treści, forma zaś niestrawna dla mnie,,, dobrze że krótko,,,

Lao Che - do tej pory ten zespół nie był dla mnie czymś zachwycającym, ale po pierwszych utworach odniosłem bardzo pozytywne wrażenie,,, uważam, że koncertowo bardzo dobrze,,, no i w Warszawie mają niesamowitą publiczność (nie wiem jak gdzie indziej, ale publika znała większość tekstów),,, obserwowałem to z lekkim dystansem, ale zrobiło to na mnie wrażenie,,, Zrzuty na bis,,, bardzo fajnie,,,

Armia
Pełny skład,,, zaczęli od utworu o którym sie nie mówi - a potem mega czad w postaci Jestem smutny,,,bardzo mnie ucieszył ten utwór,,, przypomniał mi się pierwszy koncert Armii na którym byłem,,, piękne wspomnienia,,, Najlepiej dla mnie zabrzmiały i mnie poruszyło (poza jestem smutny): Buraki, Poza prawem (publika - świetna reakcja), Popioły, Nic już nie przeszkodzi (aranżacja genialna!!!!), Niezwyciężony (ten utwór swego czasu wydawał mi się przejedzony, ale wczoraj zabrzmiał dla mnie cudownie!!), Opowieść Zimowa, Zła krew, no i Śmierć w Wenecji (która w Warszawie brzmi inaczej,,,),,,
Gra Krzyżyka i Aviatora rewelacyjna :bravo: - Franca mniej słyszałem - bo głównie przy prawej stronie stałem ;) ale też mi się podobało,,,

Miło było się spotkać z forumowiczami (nie ze wszystkimi się przywitałem zdążyłem, a tylko z niektórymi udało się zamienić kilka zdań),,, było bardzo sympatycznie (choć na dłuższe dysputy brakło mi energii (zmęczenie wzięło górę, więc jak ktoś odebrał, że jestem mało kontaktowy - to była to wina mego przemęczenia, a u Chińczyka nie serwują ponoć kawy :( )), ale i tak było bardzo fajnie was wszystkich wreszcie ujrzeć,,, przecież się znamy :)

wielkie dzięki dla MOFO za to, że nasza wycieczka na Warszawę doszła do skutku :piwo:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group