Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 09 maja 2024 19:45:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 00:45:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..to w czym problem ??? :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 01:02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
..noc i dzień..Klee..słońce i nie słońce..Trzydniowiański..jesteś skałą..wczesny maj..tamten wieczór..dni bez gwiazd..ósma rano..napisz wiersz..więcej nojzu..proste formy..czarne w bieli..nocny 531..coś nie stroisz..podaj a-moll..nie mam twarzy..TA muzyka..rosa z rana..i Pełczyce..nie mów głośno..nalej wina..kumpel w ziemi..bóle mięśni..pokaż zęby..niedzielny pks..młyn za Barlinkiem..Jezioro Dąbie..gdzieś,napewno..jestem zdolny..x-moll..sam na sam..raczej nie..Szczecin-Zakopane..13 godzin..33..nie inaczej..wiatr z południa..śmierć na Zawracie..dolina nijaka..żółte,zielone,czerwone..dodaj kontrast..przestrzenie..zero szacunku..ciemna noc..ciemny dzień..puls i dźwięk..jestem z nieba..niewidzialna armia..tam daleko..popatrz w góre..pewna jakość..zupa z migdałem..sery żółte i śmierdzące..mleko tłuste..herbaty..kawy..papierosy..stare wiersze..2000 stron..100 obrazów..
Bauhaus rządzi..morze mokre..gołębiowie..las nieopodal..drzewko..ogniska..pij do końca..dworzec kolejowy..słonecznik solony..Piotr,masz talent..tajemnica dysku D..setki książek..a miała na imię..ty i tylko ty..czasami..raczej..na pewno..śpij bo zasnę..kocham siebie..wszystko co dobre..to spełnienie..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 01:30:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 24 lutego 2005 15:26:17
Posty: 372
Skąd: z ciemności do światła
….pierwsze szczebelki…radio w półmroku..MamaTata…pierwszy Duch…1 maja w Babimoście…Barbórka…świniobicie..ziemniaki w mundurkach..małe surowe jajka bez skorupek…Babcia w Mysłowicach…śląski żurek..gwara miłości…przeprowadzka…ul.Świerczewskiego 45a/6…rana szyta…chce mieć wigry 2…wyścigi kapsli…nieźle pstrykam…Mytnik…wybrali Papieża…remont drogi..pływalnia przy Arenie..nie mam włosów pod pachami…trampki szare…sport…piłka ręczna…punk rock…Samba…kabel koncentryczny…OZ…wódka ze śniegu…kolonie…pachnące dziewczyny…tańce wolne…Santana w Darłowie…Harcerze 43PDH…znowu punk…Dobrochna fajna…Opera…Izba wytrzeźwień…duży przeskok…ul.Kanałowa…gitary z tektury..cdn

ej podoba mi się to!

_________________
Lepiej się dobrze ponudzić niż kiepsko zainteresować.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 02:40:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Warszawa .... Espana '82 .... Fontany 3 .... Lublin .... Budyń .... Świętokrzyskie w czwartej klasie .... szarlotka Mamy .... Magierówka .... Tatry latem .... "kulki Rumcajsa" na Chochołowskiej .... Sarajevo '84 w Zakopanem .... kazania Papieża słuchane z RWE nocą .... Trójka (Lista Przebojów i Powtórka z rozrywki) .... Pan Samochodzik .... Atari .... ferie w Sieradzu .... a-ha .... New Jersey w Tatrach .... bal VIIIB .... Lelewel .... Szrenica i schnąca poczekalnia dworcowa .... czy jedzie z nami Pani czyli Świętokrzyskie raz jeszcze .... One Metalliki współsłuchany w Beskidach .... angielski u metodystów .... wypożyczalnie płyt .... Floydzi .... Tolkien .... Kański & The Cure .... żeglarz w Jastarnii '91 .... Nevermind .... wiosenne osiemnastki '92 .... Armia w Fugazi .... Aguirre na Mazurach w maju '92 .... Peer Gynt tamże .... Party Girl u Młyńca .... Dębki '93 i mycie włosów w morzu .... Londyn i Pięc Stawów latem '94 .... Agata .... Twenty One w Łebie .... Sopot zimą '96 .... Mainz .... noc pod Pałacem Ślubów .... 16.08.1997 .... Chełmska 42/44 .... The Cure w Łodzi .... Mikołaj .... Wigilia 2000 .... Działka .... Holandia 2003 .... Punk Rock Later ... Variete w Dramatycznym Jazzgocie .... Ultima Thule .... Maua Uonka .... Mecz i koncert w Punkcie .... flaga na U2 w Chorzowie .... spacery nad Wisłą .... ślub na Jasnej Górze .... Dezerter Armia i NMA na Juwenaliach 2006 .... Świnoujście 2006 .... Gilmour w stoczni .... Taniec Szkieletów w BOK-u ... forumowe Wigilie



BTW na początku chodzi mi o zupełnie innego Budynia :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 13:28:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28021
elrond pisze:
antiwitek napisał:
Ball and chain
...XTC ?
- nie, to Janis Joplin z 'in concert'
a co to XTC?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 13:29:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
antiwitek pisze:
a co to XTC?

..nowofalowy zespół z anglii -osiemdziesiona...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 14:08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
Genialny temat i piękne wpisy. Dołączę się, kiedy będę żył wystarczająco długo.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 14:30:05 

Rejestracja:
pn, 22 stycznia 2007 17:38:55
Posty: 527
...stary most...biały żółty maluch...mały lasek...kładka strażacka...Radość...521...Kic...lokomotywy...ryba po grecku...28 września...Krynica...pętla w Jelitkowie...morze...pioruny...poranny tramwaj...Strzała Północy...nocny pociąg na Mazury...pierwszy wspólny sen...winomarkiwino...ognisko...nocne pod Centralnym...radio z zielonym okiem...Dali...Olifant...10.10.2006 23:35 - Gosia...autobus o 14:20...Jelonki...stara i nowa Armia w Stodole...Gaiman...komiksy...uzależnienie od książek...szum...dziadek...rzeka...kina których już nie ma...las...jesień...składanki z radia...pinot...nieśpieszne filmy...rezerwat Zakręt...różowe drzewo...kasety magnetofonowe...Stocznia Gdańska...Warszawa...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 17:04:22 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
blenda pisze:
Amik i Figa

ja nie wiem co to jest blenda :aniolek:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 17:05:18 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
natalia pisze:
...kołderka wieczorem...

do łóżka tup tup tup :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 17:08:48 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
ROBERTINO PELLEGRINO pisze:
…wyścigi kapsli…nieźle pstrykam…

u nas w chyba 98 roku jak mistrzostwa świata były to ze 20 osób conajmniej na placu pstrykało w kapsle, ważniejsze to było niźli mistrzostwa :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 17:20:16 

Rejestracja:
czw, 15 marca 2007 01:08:23
Posty: 44
Skąd: NRD
oko pisze:
ja nie wiem co to jest blenda

to są psy dwa najlepsze na świecie...z mojego dzieciństwa...Amik strasznie mądry, zawsze o tej samej godzinie obchód robił...
:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 18:22:10 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
produkty z biedronki polecają się, mistrzostwa świata w piłce nożnej, siedzenie z blendą w pokojach, co raz inna herbata, g. ciechowski i republika, b. łyszkiewicz i chłopcy z placu broni, hi way, rejs, kamień z góry na ukrainie, walki, roman kosecki, chełm, lato, książki marcina jakimowicza, o. a. pelanowski, duży deszcz na stepie, łolkmen, sam norwid, poczta polska, żużel, agrest, banan, truskawka, mleko, roz puste, sęp szarzyński, pociąg lublin – białystok, wafel, deszcz, burza, piorun, bardzo nawróceni muzycy, bratek, mięta, melisa, dyskusje ze świadkami jehowy, sąsiedzi, siedem życzeń, 40tka, VItka, KUL, marco van basten, cytryna, pryszcze, pot, jazda samochodem, prawosławie, cień, śnieg, romero, marek citko, kaseta video, kaseta magnetofonowa, o. l. knabit, tytus romek i a’tomek, kajko i kokosz, edmund niziurski, x. jan twardowski, autobus nr 29, benedykt, jan maria vianney, piłka nożna, stryszawa, franciszek, rafał kalinowski, ojciec pio, franciszek salezy, drugi, sowa, kiełki, ogórkowa, kapsle, skakanka, siedzenie na ławce, clipol, koncerty, cmentarz w bełżycach, zdjęcia aparatem niecyfrowym, poranek w namiocie za blokiem, mama, tata, brat, siostra, miłości, kocham cię najbardziej, kartoteka, grzegorz halama, kabaret moralnego niepokoju, ćwiczenia z liturgiki, kolekcje, commodore c64, słuchanie muzyki, i’m not englishman, wniebowzięci, jak to się robi, mumio, smsy, rysa na okularach, ministranci i lektorzy, wielki tydzień z rezurekcja, krasne, kala, staś, kurek, xięża, magritte, stanisław koczwara, bojówki, muzyka chrześcijan, ruah, polskie zespoły, kartka z ludźmi, ministranci którzy odeszli, katecheza, długa droga do domu, teillhard de chardin, dzieci w szkole, drukowanie, mój pokój, grześ, mosir 23.11.1997, wc, chełmianka czerwiec 96, pismo święte, od rana do wieczora – nocy na placu, mirabelki, działki, kiosk, hipermarkety do pewnego stopnia,,,,,,,…….


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 19:39:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
myślałem ze nigdy tego glupstwa nie popełnie a jednak, w ramach walki z pychą

Gdynia w całości i okolice… samotność… tydzień na działce (w Jelitkowie)…dezodorant brutal… krakowski spleen w falowcu… Maradona…autobus 171 (lata 80)…krzyż liturgiczny Nowosielskiego (lata 70)…małe formaty....wielka płyta…stare fiaty… nie ma balu bez metalu...kłopoty… lato w mieście… S.Y. dirty …graffiti pędzlem i nie tylko…praha city style …Miłość w Cotton Clubie…Fargo…żuraw budowlany 75/100/koparka waryński/spychacz staliniec…cisowa skm…jeszcze raz pojechać na Mokotów…kolejka od spodu…Zofia i Bartosz-małżeństwo w stylu punk rock…stan surowy…zapach (w) pociągu… sztuki plastyczne i pokrewne… Poznań/ Szamotuły/ Pniewy…łapacze wiatru w atomic TV…bezrobocie…całe zło pochodzi od kobiet…wariaci i kloszardzi…święta góra ulucz…śmierć na torach…nocne akcje…druga liga (i niżej) na żywo…wizje lokalne…realizm eschatologiczny…dzielnice biedy… zabrakło kilku dni abyśmy mogli …wielki post przez całe życie…praca twórcza…choroba zawodowa zwana nienawiść…… Sid Vicious…..Bóg kocha mnie takiego jakim jestem, heh nawet gdybym tu nic nie wpisal

_________________
lol


Ostatnio zmieniony wt, 10 kwietnia 2007 19:45:31 przez brus li, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 kwietnia 2007 19:44:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
weronia pisze:
Bóbrka i Bieszczady


Przebłysk pisze:
Bóbrka

Pojechałem ze znajomymi do Bóbrki na Sylwestra 2002/2003. Po dwóch dniach musiałem wrócić do Poznania z dziewczyną z powodu jakiegoś nagłego wypadku. Ale okolica przepiękna i blisko na Solinę :P

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group