Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 16:02:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 08:10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
a było tak....
nie było tłumiku przed klubem, zamiast tego 30 min przed koncertem było w kilkanaście osób w środku, a zespół robił sobie próbę. Już z niej mogliśmy się dowiedzieć, że będzie Sodoma i Gomora, Strzeły Znikąd i Poza Prawem....

frekwencja była słaba - to trzeba przyznać, ale jak na początku było niemrawo to pod koniec... Proszę państwa CZAD !!!

Przede wszystkim zespół zagrał w pełnym obecnym składzie - z Bananem (!), Popkornem, Kmietą, Klimczakiem, Ślepym i oczywiście Budzym...
Pierwsze utwory - jak to ostatnimi czasy secik pankowy z przebłyskiem, nie pamiętam tracklisty, ale... niesamowite solo Banana w Zostaw To i Jeżeli... tryptyk wykonany z polotem niesamowitym... nie będę się rozwodził nad misiowymi puszystościami, czy opowieścią zimową, bo to już znamy, ważniejsze dla mnie były niespodzianki... Dla mnie najmilsza to: MIEJSCE POD SŁOŃCEM - wreszcie coś z Triodante na koncertach, aż uszami wyobraźni usłyszałem dzyń, ale to nie jest to... z kawłaków, których nigdy na koncercie nie słyszałem to jeszcze mocna kolonia z PMK - SODOMIA I GOMORIA na koncercie to jest wymiot totalny, ZJAWY I LUDZIE też pięknie zabrzmiałoi publice się podobało... była też już tradycyjnie Nostalgia i tutaj, proszę sobie wyobrazić mnie zatkało, a właściwie odetkało - wyobraźcie sobie Toma, który wciąga publiczność do śpiewu na czymś innym niż 3bajki... :shock: :lol: tak było - publiczność to kupiła !!! Tym razem Ducha potraktowano jak Triodante i z niego na drugim bisie tylko SSS, z Drogi były Buraki wplecione w pankowy secik na początku oraz dom przy moście na pierwszy bis... muszę powiedzieć, że bardzo mi przypadło do gustu bębnienie Ślepego, jakże inne od Beaty, ale progresywno-swoiste - super... kawałki z nowej płyty - POZA PRAWEM to jest total czad global demolyszyn i dystrakszyn !!! jak ten numer się rewelacyjnie sprawdza !!! o ilie przed koncertem mi sie bardzo podobał o tyle po jesteem jeso wielkim fanem. Dość powiedzieć, że na samiutki koniec - drugi bis chłopaki zagrali go jeszcze raz (!) re-we-la-cja, mnie się on kojarzy z Adwentem, tylko jest bardziej przebojowy (kiedyś usłyszelibyśmy: komercha, sprzedali się itp. ;) ) STRZAŁY ZNIKĄD też pierwszorzędne granie - utwór nieco skomplikowany ale łapie za serce.

2 godziny muzyki, dwa bisy...Zespół w wyśmienitej formie, u Budzego takiej pasji i entuzjazmu nie widziałem od lat, Banan rozbrykany maksymalnie (jak na Banana oczywiście :lol: ) Solówki na waltorni grał jedna za drugą... Popkorn - wuklan spokoju, Klimczak się dobrze bujał na swoim jednym metrze kwadratowym, Kmieta najbardziej chyba ekspresyjny oprócz Ślepego - on miał fajny występ przed drugim bisem do mikrofonu powiedział, z tym swoim diabolicznym uśmieszkiem, że Wrocław to jego ulubione miasto. Budzy pozdrowił mieszkańców Ultima Thulle, kilka łapek się podniosło...

no i to chyba tyle - wyśmienicie zapowiada się ta trasa - nie przegapcie koncertów, bo szkoda by było...

a jako, że jastem malkontentem pozwolę sobie pożałować, że nie usłyszałem Skończyłem Rozpoczynaj i Adwentu

i ja tam z żona byłem, soczek pożeczkowy po koncercie sączyłem
trzy dziurki w nosie skończyłosie


pozdro
KoT

...skończyłem-rozpoczynaj...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 08:20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A Miejsce pod Słońcem całe grali?

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 08:25:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
no wiesz... skrzypiec nie było :)
ale poza tym to całe !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 08:56:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
SUUUPPPPPPEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 09:35:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Fajno, fajno, zobaczymy jak będzie dzisiaj w Łodzi

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 09:44:12 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
ja pierdykam! nie moge sie doczekac dzisiejszego grania w Lodzi!!!

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 16:37:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
niestety jak dla mnie za mało było kawałków z Ducha i Drogi, a to moje ulubione płyty. zakochałem się w "Poza Prawem", zwłaszcza że jeszcze na bisie drugi raz było, takie transowe idealnie w moim stylu... mi brakowało najbardziej "On jest tu". ale czad był niezły :D

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 lutego 2005 20:26:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 22:39:14
Posty: 372
Skąd: Glasgow / Wrocław / Lubań
Dzięki uprzejmości Bogusa - kilka pamiątkowych zdjęć trafiło tu:

http://home.elka.pw.edu.pl/~pbogdan/pro ... _2005.html

_________________
Trio-dan-te! Trio-dan-te! Trio-dan-te!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 marca 2005 14:24:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 22:30:02
Posty: 205
Kot...hehe! Byłam we Wrocku... Oddałeś cały prawdziwy klimat jaki tam panował. Fajnie...

_________________
" Pożądasz nie tego, co widzisz, lecz tego, co sobie wyobrażasz "


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group