Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 12:27:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 19:02:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
No jeśli ktoś swój krzyżyk rzuca na scenę, to rzeczywiście tylko się w głowę popukać...

Ale widziałem jeszcze gorszych klientów. Kiedyś po koncercie 2TM2,3 na rynku Nowego Miasta w Warszawie jakiś gość przyczepił się do Licy jak rzep i koniecznie chciał, żeby Lica podarował mu swój własny krzyżyk noszony na szyi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 20:14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
ja nie popieram rzucania łańcuszka na scenę ani nie popieram tego kolesia ale no ....nie umiem wytłumaczyć i przekazać wam jak to wyglądało,a wyglądało naprawdę tak jakby z Budzym coś było nie tak.Wszyscy na koncercie byli tego samego zdania i widziałem że mięli pretensje nie do kolesia tylko do Budzego,po tym zajściu rodził się żal i niechęć do Budzego,musielibyście tam być i sami to widzieć.Pozatym mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Budzego:Czytałem niejeden wywiad z Budzyńskim i powtarzał on że chrześcijaństwo i punk nie mają ze sobą nic wspólnego,mówił też że kultura punk to kultura wydająca ZŁY owoc i nic z tego dobrego nie ma a na koncertach wyskakuje z koszulką Punk's not dead....czy to ma być próba zrównania sobie publiki,bo jeśli nie to przeczy on sam sobie...

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 20:24:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:59:40
Posty: 154


Ostatnio zmieniony pt, 04 lipca 2014 20:50:14 przez nicdobrego, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 01:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
Hahaha ale normalnie prześmieszny jesteś... Uśmiałem się... Wyszło ci... Cieszysz się?


Tak jak się nie umie odpowiedzieć... Pozdrowienia... "Armiowicze" - heh. Widać, że żyjesz Armią - przecież najlepiej powiedzieć: "nie zawracaj dupy". Fajny sposób myślenia. Tak się składa, że od niedawna odwiedzam forum i myślałem, że najlepiej będzie TU zapytać się o tę sprawę no ale mam nie zawracać dupy, tak się rozmawia z ludźmi wg armiowiczów. Spoko. Tak Duch Święty w was działa...

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 01:55:51 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:58:33
Posty: 189
Weż głęboki oddech! I jeszcze jeden! Pomogło?

A teraz pomyśl sobie, że ten temat był już bardzo szeroko dyskutowany. Więc to normalna reakcja na jego n-te poruszenie. Możesz sobie poprzeglądać archiwum zarówno tego jak i dawnego forum i znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania.. i nie wkładaj ludziom w usta jakichś tekstów o dupach, których nie wypowiedzieli..

W ogóle co to za myślenie - co to znaczy "żyć Armią" czy Duchem Św... wyobraź sobie, że nie tylko katolicy tu zaglądają, a mimo to jakoś panuje powszechne zrozumienie..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 03:18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
kliknij linka którego mi przysłał....ja nie jestem człowiekiem który robi aferę z byleczego i rozumiem że ten temat był omawiany ale wkurwił mnie ten link.trochę szacunku.gdyby powiedział przeglądnij archiwum-ok.ale ten link mnie zdenerwował bo jest obraźliwy i mimo że jestem punkiem i do wyzwisk,zniewagi itd itp jestem przyzwyczajony to staram się żyć bez tego i nikomu tym nie odpłacać mimo że mnie to dotyka często.Myślałem że na stronie Armii-zespołu który b.lubię i szanuję, nie spotyka mnie chamstwo(bo za takie uważam link od tego kolesia:"nie będę zawracał dupy")...wkurwiłem się i tyle...czy to coś złego zapytać?czy to coś trudnego z grzecznością odpowiedzieć (odesłać do archiwum)?....

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Ostatnio zmieniony wt, 25 stycznia 2005 03:27:32 przez zooropa, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 03:21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
Co do Twojego pytania... Budzy przez czas jakiś spotykał się z dużą niechęcią części środowisk punkowych, to mogło wpłynąć na jego negatywne wypowiedzi o punku, mnie np. ta cała sytuacja bolała jako fana Armii i punkowca. Potem jakoś prawie wszyscy się jednak przyzwyczaili, że Armia ma przekaz jaki ma i wcale to nie zmienia tego, że jest jednym z lepszych zespołów punkowych (postpunkowych?) w Polsce. A Budzy też jakoś jednak się pogodził ze swą punkową młodością i uznał, że punk nie musi być taki zły, takie przynajmniej mam wrażenie. Nie podejrzewałbym tu nikogo o koniunkturalizm.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 03:31:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
Dzięki. No i o to mi chodziło, a jakbyś mi normalnie powiedział, żebym zobaczył do archiwum, to też bym nie miał pretensji. Wielkie dzięki za informacje. Po prostu niektórym może wydać się to dziwne ale mam dosyć wszelkiego chamstwa nawet w postaci tego typu linków. Dzięki Budyń, jesteś ok... Poza tym żyję od dawna w środowisku punkowym i słyszę codziennie MÓWIENIE o tolerancji i miłości a ROBIENIE kompletnie czego innego, miałem powoli tego dość. Zacząłem słuchać Armii i coś w końcu we mnie pękło. Muzyka o Chrystusie, o Bogu poruszyła mnie i jeszcze pasował mi styl punkowy (zacząłem od Antiarmi i Ducha). Nie chcę już chamstwa w moim życiu mimo że niejeden nawet kumpel uznaje mnie za pojebanego, mam to gdzieś, chcę coś zmienić, a tu wchodzę na forum i... No wkurwił mnie ten link i już.

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 04:13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
WY - LU - DNIACZ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 11:11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22882
Ja sobie wyobraziłem Obrazek

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 12:00:50 

Rejestracja:
wt, 25 stycznia 2005 09:38:20
Posty: 54
Ja bym chciał żeby było:
-Saluto
-Jestem drzewo...
-Legenda (podobno ostatnio jest)
-Archanioły...
-Popioły
-Inaczej niż zwykle
-Pieśnią moją ...
-Zaklęci...

A wreszcie przestać grać
-Aquire
-Zostaw to
-Niewidzialna...
-SSS
-Gdzie ja...
-On jest tu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 14:35:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Nie wyobrażam sobie koncertu Armii bez "Niewidzialnej Armii 1" (ktoś uzna to zapewne za nieuprawnioną opinię, ale to jest swoisty "hymn"). Brak "SSS" bym jeszcze jakoś zrozumiał, ale "On jest tu, On żyje" chciałbym usłyszeć znowu (mam po prostu sentyment do tego utworu).

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 14:52:22 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:58:33
Posty: 189
Miki pisze:
Nie wyobrażam sobie koncertu Armii bez "Niewidzialnej Armii 1"


Tak, tak! Różne rzeczy można z setu powywalać, nawet nieśmiertelną serię Jeżeli-3 bajki-Niezwyciężony, ale bez Niewidzialnej armii... To koncert dziwnie by wyglądał...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 15:01:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
J.T.Fly'u, dla mnie może być tylko "Jeżeli", bo "3 bajki" mnie nużą :wink: Kacprze, Jaśku i Crazy, a gdyby Budzy dał Wam mikrofon do zaśpiewania "Jeżeli", to co byście zaśpiewali, bo chyba nic o górach :D

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 15:35:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
no to ja bym chcial uslyszec piosenki nastepujace:

z AntiArmii:
Na ulice
Saluto
Jastem drzewo...
Trzy znaki
W niczyjej sprawie

z Legendarnej plyty:
Kochaj mnie

z CiB:
Archanioly
Krotka Forma Czadowa
Exodus

z Ducha:
Duch wieje przez swiat
Lapacze - w wersji plytowej

z Drogi
Wspaniala nowina
Jestem smutny

z PMK
Smierc w Wenecji

w wiekszosci sa to kawalki, ktorych nie dane mi bylo slyszec na koncertach Armii, bo albo rzadko (lub wcale) je graja albo grali dawno, dawno temu.

A z Triodante to chcialbym uslyszec wszystkie utwory na jakims osobnym koncercie...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group