Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 14 maja 2024 23:26:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 00:26:52 

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 00:03:27
Posty: 3
Skąd: Wrocław
na imie mi prosiak. mam 789 lat i mieszkam we wrocku. z zawodu jestem technikiem nuklearnym. :diabelek:




oj za 3 miechy matura. za ja umiem nic :(

pozdr all :D

_________________
a ola miała psa


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 13:09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28022
ty se tu stary pisałeś a ja byłem na studniówce Twoich równieśników! Pozdrawiam!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 13:14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25422
Uboga duchem pisze:
Niestety porzuciłam plastykę, na rzecz muzyki

o ile pamiętam miałaś jako Marteczka jakiegoś bardzo pięknego awatara... takiego malarskiego; co to było?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 stycznia 2005 15:26:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
Jakie to krępujące :oops: :mrgreen: Jak na jakiejś terapii psychologicznej...


Mam na imię Piotrek. Jestem studentem I roku informatyki. W październiku chciałbym zacząć studiować drugi kierunek (geografię) w Poznaniu lub Łodzi, a w maju rozpocząć kurs wspinaczkowy (jak będą pieniądze). Gram na gitarze. Interesują mnie góry wysokie (zaczynając od naszych Tatr)... jak "podrosnę" :lol: to chciałbym rozpocząć kurs na przewodnika tatrzańskiego...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 16:59:03 
Witam!
Jestem pełnokrwistym Mazurem (takim z Mazowsza, nie z Mazur), urodzonym i wychowanym w Chełmie nad Uherką (pozorna sprzeczność). Od jakiegoś czasu mieszkam z rodziną w stolicy, w przedwojennym domu moich śp. dziadków.
Ukończyłem matematykę na PW, jednak w zawodzie nie pracuję.
Szczęśliwie żonaty.
12 lat skończyłem więcej niż 12 lat temu.
Dodam jeszcze, że swego czasu dzieliłem się swymi spostrzeżeniami na tematy okołoarmijne ze stroną Armii.
Tymczasem: tyla!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2005 19:18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 23:30:02
Posty: 205
Hhmmm... studiuję arteterapie i pracuję sobie. Nie mam męża ... Dzieci też nie:) Słucham różniastych zespołów m.in. : Korn, Joe Satriani, Filter, Paradiese Lost, hehe Sting . Kiedyś tam tańczyłam i było to moim wielkim hobby.

Fajny temat na forum, przynajmniej wiem kto już pracuje na stacji paliw:)
A to np. dla mnie potrzebna informacja. Poważnie:)

Pozdrawiam wszystkich...

_________________
" Pożądasz nie tego, co widzisz, lecz tego, co sobie wyobrażasz "


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2005 20:36:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
:wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 marca 2005 22:22:54 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Jakby ktoś był zainteresowany wcześniejszymi przedstawieniami się forumowiczów armijnych, to one są tutaj: http://www.forum-muzyczne.net/index.php ... 33180&st=0


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 marca 2005 03:45:02 

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 16:10:23
Posty: 67
Skąd: Gdańsk
Jestem kobietą katoliczką:) 22 marca skończę 22; gram na djembie w zespole bębniarskim, mieszkam w Gdańsku; lubię winogrona i ...wino; jak mówi pewna piosenka: jest muzyka tylko jedna..niektóre ważne nazw-y/iska, czyli to co mi aktualnie przychodzi do głowy: Jordi Savall, Iva Bittova, Pavel Fajt, Meredith Monk, Nick Cave, Bjork, Mari Boine, Massive Attack, Magiczne Karpaty, Słoma, Orkiestra na zdrowie, Miłość, Lesław Możdżer, Zbigniew Preisner, Yerba Mater, Voo Voo, Osjan, Daed Can Dance, Sigur Ros, The Police, The Cinematic Orchestra, The Skatalites, The Congos, Lourie Anderson, Izrael, Świat Czarownic, Immanuel, muzyka świaaata, ...chorał gregoriański! ... & many many more..; studiuję filozofię, chadzam do Dominikanów, lubię podróże małe i duże i mam wspaniałych przyjaciół.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 marca 2005 10:09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21427
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Jestem Pet, Wrzoskiem zwany powszechnie. Lat 28 petam sie juz po tym lez padole. Studia bylem zakonczylem definitywnie broniac sie lat temu 2 i pol na wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Od czasu onego pracuje jako szpieg, badacz i obserwator w firmie, ktorej nazwy podac nie moge, a ktora trudni sie wyrobem wyposazenia do sklepow i magazynow. Po godzinach chalturze jako projektant blokow centralnych sterylizatorni w szpitalach. W chwilach wolnych od pracy i gonitwy dnia powszedniego muzyki sluchac lubie (zwlaszcza jesli jest to psychobilly, punk, hard core... lub Armia ;)), lub ksiazke sobie przeczytac o tresci banalnej i niewyszukanej (bo trzeba Wam wiedziec, ze Stefek King to dla mnie king ;)). A jesli akuratnie nie slucham, ani nie czytam, a czasu wolnego mi nie brak,to z upodobaniem gapie sie na samoloty (choc nimi nie latam), lub grzebie w ziemi w poszukiwaniu zabytkow,pod czujnym okiem mojej kochanej Dziuni (moim najbardziej "spektakularnym" odkryciem jest jak dotad prawie kompletny, choc rozbity kubasek z poznego okresu brazu czyli sprzed okolo dwoch i pol tysiaca lat).

Bendem mym ulubionym produkcji polskiej jest of kors Armia, a z zagranicznych tworcow zespol Misfits cenie sobie najbardziej...

Ot i tyle...

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 marca 2005 12:23:24 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Pet pisze:
grzebie w ziemi w poszukiwaniu zabytkow,pod czujnym okiem mojej kochanej Dziuni (moim najbardziej "spektakularnym" odkryciem jest jak dotad prawie kompletny, choc rozbity kubasek z poznego okresu brazu czyli sprzed okolo dwoch i pol tysiaca lat).

No to widze Pet ze mamy wspolne hobby :) obok muzyki oczywiscie..
:piwo:
Ja nie pracuje niestety zawodowo w tej branzy, ale staram sie trzymac reke na pulsie
No no kiedys musimy to obgadac.
Pozdr.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 marca 2005 12:28:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21427
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Atom pisze:
No to widze Pet ze mamy wspolne hobby obok muzyki oczywiscie..

Ja nie pracuje niestety zawodowo w tej branzy, ale staram sie trzymac reke na pulsie
No no kiedys musimy to obgadac.
Pozdr.


Ja tez sie tym zawodowo nie zajmuje, tylko amatorsko-hobbystycznie. Zarazila mnie tym moja babeczka, ktora ma do tego podejscie bardziej naukowe (konczy archeologie na UW). A co do obgadania bardzo chetnie. Mam nadzieje, ze uda mi sie zabrac na krzywy ryj z moja kobitka na powierzchniowki w kwietniu ;), wiec moze mialbym jakies kolejne powody do "przechwalek" ;).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 11 marca 2005 12:59:12 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Pet pisze:
Zarazila mnie tym moja babeczka, ktora ma do tego podejscie bardziej naukowe (konczy archeologie na UW).

No tak ja tez konczylem ten szacowny Instytut. A powierzchniowki to fajna zabawa obok naukowego celu oczywiscie - pola, wioski i piwo w sklepie przydroznym. (oczywiscie zalezy z kim sie jedzie:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 kwietnia 2005 23:32:27 
Pet gapisz się na samoloty?ale czad,ja to robię nałogowo!!!!trza kiedyś umówić się w okolicach Okęcia


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 kwietnia 2005 00:00:29 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
No więc... Maciek na mnie wołają, chciaż przyjaciele wolą Królik ;) Wiosen to mi już 17 nabiło, a w czerwcu stuknie 18... Mieszkam i ucze się na Warszawskiej Pradze Południe. co do tego drugiego to uczęszczam do 2 klasy (profil mat-inf) 99 L.O. im Zbigniewa Herberta. Zainteresowania? Muzyka uber alles!! :) Od jakiegoś czasu ucze się gry na gitarze... Jeśli chodzi o gusta muzyczne to jestem fanem Kultu i Armii (sic!). Nie będę wymieniał gatunków bo za dużo by tego było... moge za to wymienić pare moich ulubionych zespołow: Hevia, Ska-p, T.Love, Gentleman, Habakuk, Paprika Korps, Indios Bravos, Kaliber 44, Offspring, Nick Cave i pare innych :P. Uwielbiam czytać... to moja druga miłość po muzyce ;P Terry Pratchet, Stephen King, Katzenbach, Sapkowski i Tolkien to chyba moi faworyci... no chyba tyle... aaaha... i takiego jeszcze fioła mam na punkcie starożytnego Egiptu :) jak coś jeszcze godnego uwagi wymyśle to skrobne ;)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group