Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 22:06:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 10:37:09 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
Wczoraj kupilem bilet. Klub calkiem przyjemny, nie za duzy. Piwo jest. Przed Armia gra zespol Obraski- zaczynaja okolo 19-tej, a Armia pewnie z godzine pozniej. Sprzedali sporo biletow!!!!- wiec moze byc naprawde fajnie. Ja bede w koszulce forumowej, jakby co....jeno sie spoznie. Do zobaczenia!!

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 stycznia 2005 21:42:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 listopada 2004 17:59:24
Posty: 253
czekam na relacjie....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 01:20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Kurde, było świetnie, setlista myślę podobna jak do Wrocławia (J. T. Fly ma zespołową setlistę, ale cosik chłopaki improwizowali i coś nam w niej nie pasowało, tzn. i tak grali trochę co innego i w innej kolejności). Również dwa razy zagrali "Poza prawem", poza tym jeszcze jeden utwór z nowej płyty: "Strzały znikąd, chłopcy stąd". Utwór Budzy zadedykował go swoim dawnym kumplom, którzy sobie wstrzeliwali pewne środki w żyłę.....a którzy już nie żyją.... Piosenka ta jest, jak to Budzy określił, "masakrą" i ja to potwierdzam. Wbija w ziemię niesamowicie!!!! Czad! Było także Miejsce pod słońcem oraz "legenda" z pięknym początkiem, kiedy Budzy powoli deklamował tekst i publika mu wtórowała.
Cóż, można by narzekać na dosyć kiepskie nagłośnienie, kiedy to Budzego czasami słabo było słychać, czy choćby Popkorna, była także krótka przerwa spowodowana tym, że Ślepy po 3 czy 4 utworze przebił werbel, ale koncert szybko ruszył z kopyta. Na bisach pojawiły się m.in. SSS i bumtarara :wink:
Miło mi było także poznać: J.T. Fly'a (białe dżinsy :P) z małżonką (przepraszam za faux pas na początku :oops: ), Mareckiego (brązowe dżinsy:P), Budynia (białe sznurówki), YBodzia. (jeszcze pozdro dla Ciacha, ale my się już znalim :) )
Po koncercie Budzy wysunął kopncepcję powtórzenia Karkonoszy (słoneczniki :) )... Dalej pomogliśmy spakować sprzęt, i rozeszliśmy się do domów..
Oby więcej takich koncertów...
Jutro może coś mi się przypomni i napiszę jeszcze, tymczasem oczekujcie pinnych relacji :)

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 03:25:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22877
jako żem padnięty (dotarłem przed chwilą do domu) to będzie krótko, zwłaszcza ze Hulagu napisal wszystko. "Strzały" mnie zabiły, tyle powiem, koncert wspaniały, punkowy na maksa, zwłaszcza po 6-letnim poście... Miło było poznać następnych forumowiczów tudzież zespół i zamienić kilka słów z Budzym... Cóż, strasznie się cieszę, że pojechałem, że wróciłem też (bo jak zawsze musiało się coś stać - koło). Teraz piję ciepły barszczyk z proszku, a potem spać, wstać i do Bydzi jechać :)

Mareckiemu wielkie dzięki za transport i samą ideę wyjazdu do Łodzi.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 08:51:08 

Rejestracja:
śr, 24 listopada 2004 01:26:05
Posty: 16
Skąd: Łódź
To teraz ja bo mnie dawno nie było. Koncert jak zwykle świetny. Sporo publiki, jedyne co mi niedomagało to te latające po twarzy dredy bo to przeszkadza w pogo no ale OK. Nagłośnienie jak zwykle w Deko takie sobie ale mogło być zdecydowanie gorsze więc nie jest najgorzej. Secik elegancki. Było wszystko co chciałem. Nowe kawałki bardzo fajne, a szczerze mówiąc obawiałem się ich troszkę. Ale czadowe są i jest dobrze. Pozdrawiam wszystkich nowopoznanych forumowiczów i Hulagu ofkors.
PS. Kto napisał że my tzn Obstrakszyn graliśmy kawer Siekiery i że go to do nas zniechęciło. Chcę to sprostować bo my nigdy publicznie Siekiery nie graliśmy bo mieliśmy za słabego pałkera a ja się na takie świętości nie porywam bo nie chcę ich mieszać z błotem. Czekam na wyjaśnienie w tej sprawie. Pozdrawiam!

_________________
Światło Świeć Światło Prowadź Mnie!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 10:34:50 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
Cześć!! No ja niestety musiałem wcześniej wyjść- tuż po sodomie... ale i tak godzina hulanki w, ze tak powiem, swoiskich klimatach bardzo dobrze mi zrobiła. Obawiałem się, że będzie mało ludzi, ale niepotrzebnie- A i mnie udało się wyciągnąć na koncert kilkoro przyjaciół..
Pierwszą osobą którą spotkałem był Kuba- waltornista, który jak się okazuje studiuje w Łodzi. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem......Banana!! Później spotkałem i poznałem J.TFly-ów, Mareckiego, Budynia. Git!! Fajnie że przyjechaliście.
Tak jak napisaliście: nagłośnienie do dupy. Jedyny minus wczorajszej imprezy.

Do zobaczenia za tydzień w Stodole. Tam to będzie czad....i niespodzianka!

Nowy utwór - poza prawem - rewelacja

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 11:43:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
No to moja kolejeczka.

Było ..... za.........!!!! Rewelacja. W zasadzie moge powtórzyć wszelkie komplementa wymienione wyżej. Ale po kolei.
Ruszyliśmy w miarę zgodnie z planem choć w okrojonym składzie bo Jasiek zaniemógł i nie dał rady (oj żałuj). Dojechalismy na miejsce bez większych niespodzianek, z J.T. Fly'em (i małżonką Elą ofkurs) spotkaliśmy się prawie pod klubem. Potem odestalismy swoje przed wejściem, Jaśku udalo się z biletem, ale usłyszeliśmy trochę próby i oczywiście jako jedyni rozpoznawaliśmy Poza prawem, które zespół mocno szlifował. W środku też chwila czekiwania no i support. Był. W sumie nie ma sie co przyczepiać, choć obawy były :wink: , chłopaki coś tam się starali ale prochu to oni raczej nie wymyślą. Poza tym potem Budzy powiedział, że jak nie ma supportu to grają dłużej (uwaga na następne koncerty) więc w sumie mogłoby go nie być. Z resztą i tak sporą część wystepu Obrasków spedzilismy za sceną miło gaworząc z zespołem (dzięki !!). Oj będzie jeszcze z tego troche postów :) .
No i sam koncert. Zaczęli z grubej rury od razu poleciało kilka kawałków Legendowych (duuuża reprezentacja podczas całego koncertu). Po 'Zostaw to', które wg mnie wypadło akurat słabiej, lekka przerwa z uwagi na siłę Ślepego (werbel). No i chłopaki pojechali dalej. Był obowiązkowy set punkowy. Było 'Poza prawem' przyjęte od razu bardzo pozytywnie a podczas bisu wręcz fenomenalnie. Z nowych rzeczy jeszcze 'Strzały donikąd chłopcy stąd', z powyższą dedykacją, rewelacyjnie wciskajace w ziemię. Było 'Miejsce pod słońcem' w wersji czadowej, troche okrojonej z bogactwa brzmień znanych z płyty (ale i tak super). Była 'Sodoma & Gomora' i tu już traciłem głos :) . Z Ducha jedynie SSS w bisach, z Drogi 'Buraki' i 'Dom', z Pocałunku 'Nostalgia' i wspomniana już S&M.
Pięknie było.
Technicznie były lekkie bądź większe niedomagania. Wg J.T. Fly'a dalej od sceny wokal brzmiał dość piskliwie czego zweryfikować nie mogę, bom sie spod sceny nie ruszał. Natomiast to że praktycznie w ogóle nie słyszałem Popkorna to żałuję bardzo !! :( :( Jak pojawiały się jego solówki to gdzies bardzo w tle schowane więc nawet trudno mi jego cokolwiek oceniać. Reszta - rewelacja. Kmieta był dla mnie chyba bohaterem wieczoru, bo ja kocham bas uderzany paluchami. Aaach i ten efekt w 'Opowieści'. Piekna sprawa. Klimczak - chyba dopiero teraz doceniłem jego wkład w zespół. Po pierwsze, jeżeli 'Poza prawem' jest jego to gratulacje. Po drugie piękna zabawa gałkami i klimaciki na koncercie. Ślepy brawa za siłę (tylko szanuj sprzęt :wink: ), za fenomenalną 'Legendę'. Banan za całokształt, bo bez waltornii Armia brzmi mniej bajkowo ale i za 'Trzy bajki' i zabawę w ich trakcie oraz klawisze w 'Legendzie'. Popkorn - sorry ale odkładam ocenę do Stodoły, bo niewiele słyszałem :cry: . Wokal - czy ja tu muszę coś dodawać. Był, grzmiał, górował, dyrygował. + dzięki za czas, rozmowę i pozdrowienia wczasie koncertu (to dla całego Forum było !!).
Najlepsze momenty - 'Legenda' (to juz chyba widać z powyższego :wink: ), 'Trzy bajki', 'Poza prawem', SSS (to dla mnie niespodzianka bo nigdy aż tak nie ceniłem tego utworu a tu bardzo mi podpasował)
Najsłabsze - 'Zostaw to' nie wiem czy to już werbel się rozleciał w trakcie ale brzmialoi jakoś niepełnie. 'bumtarara' to było uderzenie za pierwszym razem (warszawski PRL) potem juz nigdy ten numer aż tak mnie nie wkręcił; Dość monotonnie, żeby nie powiedzieć nudno :oops: . (no tom sie ponarażał coponiektórym :roll: ). 'Aguirre' też mi jakoś niepełnie zabrzmiało a może po prostu inaczej.
Po koncercie poczekaliśmy trochę aż się przewalą tłumy, bo frekwencja, która początkowo wyglądała mizernie ostatecznie była całkiem spora. Zadziwiła mnie też grupa nastoletnim dziewczyn, która po piątce od Budzego autentycznie wydała z siebie zbiorowy pisk :) . Nie spodziewałem się tego na tym koncercie.
Potem pogadaliśmy jeszcze raz z Budzym, trochę o koncercie, trochę o Setliście (J.T.Fly licze na publikację) pisanej przy nas w garderobie, która jadnakowoż nie do końca wyszła w praktyce, o Warszawskim koncercie, meczu Legenda-Triodante, przyszłych zlotach. Już sie paru okazji nie moge doczekać.
No i mieliśmy sie juz zbierać, jak przyszedł Kmieta i spytał czy byśmy im nie pomogli nosic troche sprzętu do busa co tez uczyniliśmy.
Potem juz szybkie wynosiny, do samochodu pierwszy kilometr przejechany i ... Koło do wymiany (coś lekko pechowe mamy te wyjazdy forumowe ostatnio, choć przyznaję, że nasze to mniejszy kaliber). Ponieważ nikt z nas wcześniej tego nie robił ale trochę bardzo popadywalo wiec doturlaliśmy sie pod daszek stacji benz. gdzie operacja zakończyła sie powodzeniem. Potem już bez przeszkód dotarliśmy do domów.
Pozdrowenia i podziekowania dla zespołu i łódzkiej niewidzialnej.
Specjalne dla J.T. Fly za fatygę + bilety
No i dla Budynia za całowieczorne towarzystwo.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 12:25:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Co do pechowych wyjazdów forumowych to jak jechaliśmy do Krotoszyna to w Gądkach zrobili nam zdjęcie fotoradarem. Zamiast przepisowych 70 km/h było 106 km/h 8) Wczoraj pan dzwonił z policji i skończyło się na mandacie i 6 pkt karnych... :roll:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 12:27:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
My jak jechaliśmy jeszcze do Łodzi, to panowie właśnie opróżniali skrzyneczkę, więc sie fartownie nie załapalismy.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 14:56:14 

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 14:23:31
Posty: 35
Witaj wszystkich :D

Kiedyś zaistniałam na forum,,, ale się skończyło ,,,, i po ARMI powróciło.
Mam nadzieję że przyjmiecie ponownie marnotrawną córę :wink:

Jestem zachwycona jej wczorajszym muzykowaniem. Czyniłam wiele duchowych przygotowań do tego koncertu , bo to taki z mojej strony BACK TO THE PRIMITIV ... bardzo potrzebny żeby odkryć coś na nowo i zmienić w swoim życiu. A każda okazja jest ku temu dobra!

Koncert oszałamiający , wręcz porywający... i tak ma być, chociaż dopiero teraz odczuwam skutki szaleństwa - głos a dziś lekcja śpiewu <chyba mnie wyrzuci :D hehehe, kilka siniaków , jeszcze się trzymam , ale dziś mam EGZAMIN o 17.00 . Kto przeczyta to mile widziana MODLITWA .

Fenomenalnie że LEGENDArne utwory, że grał BANAN, że z Pocałunku zagrano S&G i Nostalgie. Mnie sie podobały Misiowe Puszyści, co prawda z lekka nieznanym mi dotąd, psychodelicznym klimacie, bo słyszałam tylko wersje z któregoś Woodstocku. Piosnki spodziewane i oczywiste, choć chciałabym kiedyś usłyszeć na żywo DZYŃ ... a jeszcze nigdy się to nie spełniło. Piosnka z NEw płyty , o refrenie ,, Aaaaaaaa dalej dalej " przypadła do gustu, ale momentalnie miałam skojarzenie z akustyczną wersją Ps 40 :roll:

Oj za długo piszę,, kończę :)
Pozdrawiam wszystkich, wybaczcie ale nie pamiętam żadnych brązowych ani białych spodni, ani sznorówek :P jakoś nie zwróciłam na to uwagi ...
/ciekawe dlaczego? czyżby było tam coś ważniejszego? ;-) /
Jedynie kojarzę MR Ciacho, z którym zapoznał mnie PACHA 2000 ;-) super ksywa, na akustycznym koncercie 2tm2,3 w Łodzi, który miał miejsce w tamtym roku ... myśl myśl Ciacho , kimże ja jestem :D

_________________
I wanna be sedated


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 15:07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
dzięki za te wszystkie relacje, bardzo interesująco poczytać i się tak nakręcić przed koncertem :-)

Uboga duchem... jakbym poznawał twój styl pisania... mówisz, że byłaś już na forum kiedyś - ale pod innym nickiem, nie?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 15:14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14521
Skąd: nieruchome Piaski
Crazy, ułatwię Ci zadanie: jeśli mnie pamięć nie myli, a styl pisania postów jest do sprawdzenia na starym forum, to Uboga duchem jest Marteczką :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 15:22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
no więc dokładnie to miałem na myśli :-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 15:29:59 

Rejestracja:
śr, 24 listopada 2004 01:26:05
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wiem wiem kolezanko kim jesteś, poznałem Cię od razu jak wpadłaś w tłum. Ale nie mogę Ci wybaczyć tej pomyłki z Opowieścią Zimową hehehe. pozdrawiam!

_________________
Światło Świeć Światło Prowadź Mnie!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 15:50:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Uboga duchem pisze:
z NEw płyty , o refrenie ,, Aaaaaaaa dalej dalej " przypadła do gustu

to sie nazywa "Poza prawem"
i w temacie "Armia w skrzynkach ..." jest do ściągnięcia wideło

Witam ze swojej strony
Uboga duchem pisze:
dopiero teraz odczuwam skutki szaleństwa - głos a dziś lekcja śpiewu <chyba mnie wyrzuci hehehe, kilka siniaków , jeszcze się trzymam

też jestem troche poobijany i ledwo ruszam szyją ale to zdrowy objaw :D

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group