Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 18:39:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 07 lutego 2023 00:34:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 stycznia 2023 20:20:59
Posty: 175
Skąd: Łódź
Dzięki jeszcze raz za udostępnienie nagrania. Odsłuchałem i chyba jednak wrażenia podobne do tych sprzed prawie 20 lat. A o ówszesnym Castle Party, w tym koncercie Armii taką relację wysmażyłem 19 lat temu: https://x.alternativepop.pl/relacje/castle-party-2004-zamek-w-bolkowie-30-lipca-1-sierpnia-2004-r-279?highlight=WyJhcm1pYSJd

Są tam również dwie fotki z koncertu Armii, choć niezbyt dobrze wyszły.

Przejrzałem też ten wątek i w sumie, mimo że wtedy trochę zaplątałem się w to środowisko dark independent to podzielam ten punkt widzenia:

Paulus_Wolf pisze:
[...]

Nienawidzę estetyki sado-maso i wkurza mnie, że estetyką tą posługują się tworcy elektro i darkwave, bo nawet lubię tego posłuchać.

Sado-maso jest chyba w tym środowisku popularne, bo na filmiku przewijały się osoby ubrane w rzeczy jak z wysyłkowego sex-shopu dla zboków, jakiś chłopak prowadzał na smyczach dziewczyny w obrożach...

[...]


Mimo że na Castle Party byłem chyba z 7 albo 8 razy (tak do 2008 roku tam jeździłem) to nigdy nie czułem się tam do końca dobrze. Otoczka i estetyka niezbyt mi pasowała, w przeciwieństwie do muzyki, która była mi bliska. I w sumie w dużym stopniu nadal jest.

_________________
Alternativepop.pl


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group