Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 18:27:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 12:22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
jamajski hew he he - ruts kantrola lengłidź he he he (po angielsku z budzyńskim akcentem).

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 12:25:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
ta i to będzie bardzo oryginale i na pewno lepsze niż silenie sie np tytusa na biaffrę brrrrrr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 maja 2006 22:36:13 
Odnośnie tłumaczenia na angielski. Może to się komuś przyda, więc podaję:


http://www.armia.kdm.pl/dyskografia/poc ... ia-eng.htm
http://www.armia.kdm.pl/dyskografia/tan ... ow-eng.htm

Po wydaniu tych płyt powstał pomysł, by nagrać je w wersjach angielskich dla Justin'a Sullivan'a. ;) Każdy kto chciał, miał nadesłać swoje tłumaczenie, a najlepsze miały być wykorzystane przy nagrywaniu płyt.


http://www.armia.kdm.pl/dyskografia/duch-en.html
http://www.armia.kdm.pl/dyskografia/legenda-en.txt

Te tłumaczenia były na stronie, gdy ją przejmowałem od Pawła Sałka. Tu są chyba tak jak były, bez zmian z mojej strony, choć kto wie...

Gdzieś jeszcze miałem tłumaczenie historii zespołu, ale nie potrafię teraz znależć. :oops: Z resztą, było to tłumaczenie tego artykułu z Drogi, więc kończącego się na 1999 roku. A wierzę, że z okazji nowego wystroju strony, historia zostanie na nowo spisana. ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:39:13 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 13:57:04 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:47:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
Ptak ze wschodu pisze:
mam propozycję... Czy można byłoby tak zrobić żeby daty koncertów były wysyłane na maile zalogowanych na Armii? Rolling Eyes żeby można było szybko, gdy czasu nie ma, się upewnić czy w pobliżu czegos nie ma... Bo na forum i w innych miejscach szukać to długo trzeba...



wystarczy że dodasz się do friendsów na myspace
no i mam nadzieję że nowa strona armii będzie miała newsletter - hmmm zadam to pytanie badurze @@@


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 22:48:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
pytanie/prośba do stawiacza strony

nie zapomnieć o newsletterze i księdze gości !!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 00:09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22873
z drugiej strony admin mógłby chyba takie maile wysyłać, z punkserwisu czy ze streetmusic co chwila dostaję jakieś info o koncertach, jest w panelu sterowania forum opcja masowej korespondencji, a wysłanie czegoś takiego trwa chwilę.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 02:23:04 
blindman pisze:
pytanie/prośba do stawiacza strony


Z innego wątku wiem, że kierujesz to do mnie. Zatem informuję, że jeśli nic się w postanowieniach nie zmieniło (a nic mi o tym nie wiadomo) to od czasu nowej odsłony strony zespołu nie będę się już nią zajmować.
Pytania i prośby odnoszące się do nowej wersji strony należy kierować do lafjoy'a. :)


Budyń w innym wątku pisze:
jest w panelu sterowania forum opcja masowej korespondencji, a wysłanie czegoś takiego trwa chwilę


Tak. Nie korzystałem z tej opcji nigdy, więc nie wiem dokładnie jak działa, ale domyślam się, że wysyła wiadomość do wszystkich - czy chcą czy nie chcą. Dodatkowo, jeśli ktoś nie jest aktywny, to niepotrzebnie generuje mu się wiadomości w skrzynce.

Dlatego mimo wszystko zwykły newsletter jest rozwiązaniem lepszym, tymbardziej, że jest prosty do zastosowania. :)


Co się zaś tyczy księgi gości - nigdy nie lubiłem i nadal nie lubię tego wynalazku. (Co oczywiście nie oznacza, że gdybym nadal się zajmował stroną, a zespół by chciał, żebym zamieścił, to ja bym nie zamieścił.) Często przekształca się ona w generator całkowicie bezsensownych wpisów albo w małe forum. Poza tym, po dłuższym stanie aktywności na ogół i tak nikomu nie chce się czytać wszystkich wpisów (tak myślę).


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 08:01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
blindman pisze:
hmmm zadam to pytanie badurze @@@

:shock: a co Badura ma wspólnego z nową stroną Armii :?:

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 08:31:07 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
Ptak ze wschodu pisze:
Bo na forum i w innych miejscach szukać to długo trzeba

no stary, tu cie nie rozumiem.
forum to pierwsze miejsce gdzie pojawiaja sie jakiekolwiek informacje o koncertach (z prostej przyczyny, ze kazdy moze w kazdej chwili wpisac jesli sie czegos dowie, na dodatek wsrod potencjalnych informatorow sa najlepiej poinformowani - czlonkowie armii).
po prostu wchodzisz na forum i od razu widzisz (po to temat jest przyklejony) czy jest jakis nowy wpis, czy nie (zolte i biale znaczniki). dla mnie, i zdaje sie wiekszosci z nas, taki sposob jest najlepszy i nie widze powodow, zeby bawic sie w taka wysylke, ktora tylko bedzie zasmiecac skrzynke.
to jest moj glos (prosze odpowiednio naglosnic), ale decyzja powinna chyba zapasc demokratycznie.

no i oczywiscie blindman, nie do badury to ewentualne pytanie, tylko do lawjoya.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 08:48:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
q51 pisze:
no stary, tu cie nie rozumiem.

:shock:
a ja rozumiem, że ktoś chce mieć aktualne informacje o datach, miejscach i godzinach koncertów w skrzynce mejlowej bez konieczności przeglądania forum...
(oczywiście chodzi o mejlowego newstellera, na którego można się zapisać podając swój adres mejlowy)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 08:52:31 
Dyskusja o ewentualnym newsletterze jest pociągnięta w wątku 'o stronie Armii'. Proszę o niewypowiadanie się na ten temat w tym wątku, ponieważ będę musiał usunąć te posty w krótkim czasie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 10:06:13 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
a mozesz przesunac napisane posty np do uwag o forum?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 10:09:44 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 13:58:17 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 10:10:56 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 13:58:31 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group