Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 12:25:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 22 lipca 2023 09:31:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 stycznia 2023 02:53:35
Posty: 137
cianu pisze:
grawson pisze:
Ale Armia nie ma żadnej strony obecnie.


Chodziło mi o ewentualne odkupienie domeny i jej utrzymywanie.
O to mi chodziło co dla Cianu.

Czat GPT . AI czy bard
Mogłyby odświeżyć i zmodernizować stronę.

I co w tym dziwnego ?


Lecz jeśli Nikt nie chce - to nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 22 lipca 2023 13:24:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9991
Pecie, ja nie wiem, czy Twoja polemika ma w ogóle sens. :D
Pet pisze:
czy Twoje posty też generuje chatGPT (co biorąc pod uwagę ich poziom merytoryczny, wiele by tłumaczyło)

Akurat poziom merytoryczny wypowiedzi chata GPT potrafi być całkiem wysoki (choć oczywiście masz rację, że strony w całości od A do Z nie zrobi). Natomiast nabieram coraz poważniejszych podejrzeń, że Bilbao75 jest po prostu jakimś szczególnym, osobliwym przypadkiem trolla, bo coraz trudniej mi uwierzyć, że to co pisze, to pisze na poważnie, zwłaszcza w zestawieniu z informacją, że ma tyle lat co ja - w co już w ogóle nie wierzę.
Tego się już nawet nie da wytłumaczyć tym:
Bilbao75 pisze:
Jestem blądynka i widzę świat inaczej.

Dlatego ja osobiście pasuję i rezygnuję z wszelkich prób dyskusji, bo w tego rodzaju podpuchy i prowokacje bawić mi się zwyczajnie nie chce.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 lipca 2023 07:56:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Fengari pisze:
ja nie wiem, czy Twoja polemika ma w ogóle sens.


Właściwie to ja też nie wiem. :D

Ja nawet nie wiem, czy to w ogóle można nazwać polemiką. To trochę jak rozmowa o I prędkości kosmicznej z wyznawcą płaskiej ziemii. ;)

Już kilka razy obiecywałem sobie, że więcej nie będę wdawał się z Bilbao w dyskusje, bo nie ma to najmniejszego sensu, podobnie jak nie miało dyskutowanie z jej poprzednim wcieleniem o nazwie Papuszaa, ale coś mnie podkusiło i mam za swoje.

Tak na marginesie dyskusji tylko...
Fengari pisze:
Akurat poziom merytoryczny wypowiedzi chata GPT potrafi być całkiem wysoki (choć oczywiście masz rację, że strony w całości od A do Z nie zrobi).


Po pierwsze podkreśliłbym słowo "potrafi". Bo jeśli chodzi o poziom merytoryczny, to potrafi być też niski, a czasami tylko pozornie wysoki, bo błędy i przeinaczenia, które wplata w strukturę tekstu niestety są dyskwalifikujące.
Jednak niezależnie od tego jaki byłby to poziom, to chatGPT sam kontentu nie wymyśli, tylko trzeba mu go zadać. A jeśli nie ma się pomysłu na treść to i chat jest bezradny, i posiadanie praw do nazwy domeny całkowicie mija się z celem. I o to mi tylko chodziło. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 lipca 2023 08:15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
Pet pisze:
jej poprzednim wcieleniem o nazwie Papuszaa

O! Ale jesteś detektywem.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 lipca 2023 08:55:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
zasada pisze:
O! Ale jesteś detektywem.


Ale przecież styl polegający na klepaniu treści bez najmniejszego sensu, celu, logiki i w oderwaniu od tematu, tylko po to, żeby na końcu stwierdzić:
Bilbao75 pisze:
Jestem blądynka i widzę świat inaczej.

to dosyć jednoznaczna cecha charakterystyczna tożsama z Papuszaa (która chyba sama poprosiła o zablokowanie swojego konta parę lat temu), widoczna od samego początku bytności B75 na UT.
Nie trzeba tu specjalnych zdolności detektywistycznych. ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 24 lipca 2023 12:44:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9991
W moim odczuciu jednak styl Bilbao i Papuszy się różni i wydaje mi się, że to jednak dwie różne osoby. Papuszaa się wcieliła potem w jakieś Licho i próbowała udawać inną osobę, ale od razu widać było, że to ona, a tym razem... no nie wiem... Tak czy siak są to zagrywki i styl nie do podrobienia przez żadne AI. :D

Pet pisze:
błędy i przeinaczenia, które wplata w strukturę tekstu niestety są dyskwalifikujące

Błędy maszynowe są jednak zupełnie innego rodzaju - nawet jak się czyta bzdurne artykuły na portalach internetowych - to nieraz można odróżnić, co jest dziełem niezbyt rozgarniętego redaktora, a co dziełem AI.

Pet pisze:
chatGPT sam kontentu nie wymyśli, tylko trzeba mu go zadać.

Kontentu na pewno nie, ja się zastanawiałam (zboczenie około zawodowe :wink: ) , na ile mógłby być pomocny w tworzeniu kodu, ale w przypadku strony www nawet samo to cienko widzę... Chociaż nie próbowałam, to i nie wiem na pewno. ;)
Chociaż pewnie z contentem prędzej by sobie poradził.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group