Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 20:51:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 marca 2006 00:27:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
HEH !!!! Teraz to i ja jestem szczęśliwym posiadaczem!
I to special edition!!! Jeszcze raz dzięki!!!!
Wreszczcie Wiem o czym pisaliście!!!! :mrgreen: :lol:
JEST SUPER POMYSLOWE!! Gratuluje wszystkim aktorom widowiska! szczególnie amatorom :lol: :piwo: !!!!

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 marca 2006 12:14:40 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
jaakie special edition? :roll:

No ja jestem po oglądnięciu DVD (dodatki mam jeszcze do sprawdzenia) i jestem wielce zadwowolony. Na samym koncercie nie byłem, ale wydawnictwo wystarczająco przybliżyło mi atmosferę na owym. Co mogę powiedzieć więcej : bardzo fajnie, że było nagrywane amatorsko, ciekawym motywem było zbliżanie i oddalanie w rytm utworu :) Na koniec dodam, że ciarki mnie przeszły (a to się 3 lub 4 raz zdarzyło) przy oglądaniu :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 marca 2006 20:21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
Groszek-a pisze:
Na koniec dodam, że ciarki mnie przeszły (a to się 3 lub 4 raz zdarzyło) przy oglądaniu


tylko tyle?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 marca 2006 22:16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25424
ej, a zauważyliście ten error w tekście Strzałów znikąd?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 marca 2006 01:23:19 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Cytat:
tylko tyle?

Najwyraźniej stwierdzenie "a to się 3 lub 4 razy zdarzyło" (w sensie koncertowych DVD) chyba nie do końca to co miałem na myśli. To nie jest tylko tyle, to jest AŻ TYLE. Więcej się nie wgłebiam bo nie umiem tego przekazać :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 marca 2006 09:01:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 22 marca 2005 23:32:15
Posty: 157
Skąd: Poznań
Groszek-a pisze:
jaakie special edition?

nie nie spokojnie nie biegaj po sklepach... :D to takie dla mnie special :piwo:

_________________
Be Yourself


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 marca 2006 09:24:17 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
no dobra wygrałeś, nie będę biegał ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 11:14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21439
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Wczoraj mialem w koncu mialem czas, zeby sobie obejrzec na spokojnie cale DVD. O koncercie juz wszyscy wszytko napisali, wiec pozostaje mi tylko przyklasnac wszystkim wypowiedziom i gromko zakrzyknac: MACIE RACJE! DZIEJOWA RZECZ! SZESC GWIAZDEK I JEDEN KSIEZYC (zielony of kors). Pozwole sobie za to, popisac troszke o wywiadzie, o ktorym nie bylo powiedziane za wiele. Pierwsze pytanie jakie po jego obejrzeniu cisnelo mi sie na usta to: CO SIE STALO ZE STANCLEWEM? Przeczytalem dokladnie ten watek i juz wiem... nie wiem natomiast dlaczego nie mozna myslec o Wyprawie tamze... wszakze agrturystyka na Mazurach to normalna rzecz i na pewno udalo by sie znalezc jakies lokum w okolicy, nawet jesli nie bylyby to dokladnie TE domy (a zreszta cholera wie, moze w nich tez ktos urzadzil agroturystyke). Kolejne pytanie jakie cisnie mi sie na gebe po wywiadzie, to: NA JAKICH WYSPACH WYLADOWAL MR. PIOTROWSKI ... bo to tez tak "niedokonczona melodia". Wiadomo, ze gral w Dezerterze, wiadomo, ze gral w Armii, potem przestal... i nagle zniknal, a teraz jak Robinson Cruzoe odnajduje sie na jakiejs wyspie (jakiej?). W ogole jak ogladalem, ten wywiad, to czulem jakbym poruszal sie wechikulem czasu. Elrond znakomicie oddawal w swojej opwiesci (bo takie okreslenie pasuje chyba do tego lepiej niz "wywiad") klimat tamtych lat: kupowanie plyt na gieldzie w hybrydach, wlasnorecznie robione koszulki i ciuchy, koncerty w Remoncie i nawiazywanie kontaktow z ekipa Xenny, poznanie calej zalogi 12RA3L-a etc etc... Jedyne czego mozna chciec wiecej to co najwyzej tego, zeby te wspominkowe opowiesci o armijnych "irli jersach" byly prowadzone na dwa glosy jednoczesnie: elronda i brillstone'a... i nie na zasadzie, ze raz mowi jeden, a raz drugi, ale, ze siedza obaj w jednym pokoju jak Gerwazy i Protazy (bez obrazy panowie - nie o wypominanie Wam wieku tutaj chodzi ;)) i wspominaja dawne, dobre czasy. Podejrzewam, ze taka sesja, to marzenie kazdego fana Armii niezaleznie od tego czy na pierwszym miejscu w swoim rankingu stawia Legende, Triodante, Ducha, czy UT. Poza tym mam wrazenie, ze taka "dwuglosowa opowiesc wspominkowa" spowodowalaby moze nawet nie tyle ponowne odnowienie znajomosci i wspolpracy (wiadomo - pantha rei), ale chocby to, ze na kolejnym koncercie urodzinowym za rok, najlepszy polski zespol zostalby goscinnie wsparty sila gitary najbardziej kosmicznego i psychodelicznego arytysty miedzy Odra a Bugiem... ehhh pomazyc. :o

A podumowujac: chyba jedno z lepszych muzycznych DVD jakie dane mi bylo ogladac.

Zdrowka zycze

PS: nie sprawdzalem czy mam pekniecie na plycie... sadzicie, ze powinienem? ;)

PS2: Zauwazylem, ze elrond ma bardzo podobny sposob opowiadania (gestylulacja, mimika) do mojego kolezki, niejakiego Kerniaka... koles umial wprawic sluchacza w dobry nastroj samym mowieniem (niezaleznie od tego o czym opowiadal). Wystarczylo, ze powiedzial, ze ladna/brzydka dzis pogoda, a czlowiekowi robilo sie radosniej na duszy. Elrond ma podobny talent. :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony śr, 08 marca 2006 13:06:25 przez Pet, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 11:27:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Pet pisze:
NA JAKICH WYSPACH WYLADOWAL MR. PIOTROWSKI
z tego co pamiętam na Kanaryjskich ..

Bryl na koncercie Armii - też o tym marzę ....

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 13:05:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3787
mam ! wreszczie !

co prawda w całości nie obejrzałem, bo do domu wracam dopiero jutro, ale po tym co zobaczyłem mogę śmiało napisać:

ARMIA JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZYM ZESPOŁEM

dzięki Elrond, i reszta ekipy :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 13:18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pet pisze:
: CO SIE STALO ZE STANCLEWEM?
....w przypływie nostalgii,będąc ostatnio z rodziną na mazurach, zboczylismy trochę z drogi i zachaczylismy o stanclewo.....wszystko tam zarośnięte....domy gdzie mieszkalismy ewidentnie sa zamieszkale...tylko drzewa dookoła
a o wiele wyższe.....
Pet pisze:
NA JAKICH WYSPACH WYLADOWAL MR. PIOTROWSKI
...wyspy na oceanie..Madera ??

K.T.W.S.G. pisze:
Bardzo chętnie zobaczyłbym jakiś ciąg dalszy - doprowadzenie wywiadu do czasów najnowyszych
...jest taki zamiar.....na nastepnym dvd ....( no i ta ksiązka -tam ma byc o wiele więcej)

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 13:24:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21439
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
elrond pisze:
....w przypływie nostalgii,będąc ostatnio z rodziną na mazurach, zboczylismy trochę z drogi i zachaczylismy o stanclewo.....wszystko tam zarośnięte....domy gdzie mieszkalismy ewidentnie sa zamieszkale...tylko drzewa dookoła
a o wiele wyższe.....



A nie ma zadnych szans, zeby znalezc tam jakies lokum w niedalekiej okolicy? Moze chociaz pole namiotowe? Latem byloby to do zaakceptowania.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 14:27:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
elrond pisze:
jest taki zamiar.....na nastepnym dvd


odnośnie tego i pomysłu wspólnego spotkania i wspomnień z Brylem - pomysł mój na dwa kolejne DVD:

- w TV był parę lat temu koncert pod tytułem Radio NRD (krakowskie studio Łęg czy jakoś tak, okres poDrogowy chyba). Jakby to wydać na DVD i w dodatku pociągnąć wywiad właśnie o te lata (od Ducha do PMK z Tańcem oczywiście), toby jedno z drugim współgrało idealnie
(a jako bonusik Budzy Solo z października :wink: )

- wspomnienia z Brylem oczywiście powinny uzupełniać przedstawienie Legenda (warszawska Operetka bodajże, okres CzasoBytowy, z wstawkami Triodantejskimi), które w ten sposób trafiłoby na DVD
(a jako bonusik Jarocin 91 czy 92 nie pamiętam :oops: )

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 14:32:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a może dvd koncertowe budzy solo? i przy tej okazji dalsza część wywiadu?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 marca 2006 14:46:40 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
to ja już bym wolał Trupiej Czaszki...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 468 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group