Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 07:13:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 grudnia 2005 01:13:56 
PeCet to jest jedno wielkie wypaczenie
MacIntosha zrobił inżynier nie po pijaku.
I tu ta różnica, żadne humanum
Bo
NIE MA DUSZY W MASZYNIE (jeśli ktoś apie cytata to ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2006 11:36:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
Wczoraj znów był Kacper. Manewry na całego ;-)

Omawialiśmy rózne sprawy, w tym ponownie różnice makintoszowo-pecetowe. Aż by się chciało wpisać to do odpowiedniego wątku, tyle że takiego nie ma... W każdym razie Kacper wyjaśniał nam cierpliwie, że Macintosh zawsze był o kilkanaście lat do przodu w stosunku do PC, że Bill Gates zwyczajnie zwędził makowy patent i zrobił Windowsy na tej podstawie i wreszcie, że - uwaga - Macintosh to komputer, który jest pod każdym względem lepszy oraz nigdy się nie psuje. I tu wkraczamy w teren grząski, bo to juz nie kwestie humanistyki i ścisłości, ale zwyczajnych faktów. To jak to, sypie się, czy się nie sypie? Kacper twierdzi, że się nie sypie, bo jest po prostu o wiele porządniejszy, a przegrał konkurencję jeno przez wstrętne monopolistyczne praktyki koncernu Microsoft ;-)

I ponownie dowiedzieliśmy się, że Kacper miał Hypercard i mógł przy jego pomocy zrobić wszystko to, co chciał.

A że Kacper w zaśnieżonym Moku będąc, stracił nieco kontakt z wydarzeniami na forum, omówilismy sytuację dokładnie, przy okazji [ :twisted: ] obrabiając praktycznie wszystkim z forum; szkoda ze ktoś tego nie nagrał i nie rozesłał do forumowiczów, nazważałoby się nieco piwa. Kacper w pewnym momencie nawet się nieco wkórwił, jeżeli rozumiecie, co chcę przez to wyrazić ;-) Za to późnym wieczorem połaczyliśmy się kanałem telefonicznym z poddaszem i wymieniliśmy życzliwości, oczywiście w atmosferze wzajemnej adoracji. Taka to ta mała łonka zzzzzła [/ :twisted: ].

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2006 13:49:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Offtopując, powiem tylko, że takie rzeczy jak "Błąd nr 2", "Wystąpił błąd szyny", czy też "Program nieznany niespodziewanie zakończył pracę" to nie jest wymysł żądnych sławy prowincjonalnych antytalentów, tylko szara uczniowska codzienność :-) A Macintosh tak był o kilkanaście lat do przodu, że w końcu doszedł do tego, że jako systemu należy używać unixa... Koniec offtopu i proszę go nie wznawiać, bo mi się nie chce już droczyć dalej w tym temacie :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2006 13:59:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
ech, gdyby był odpowiedni wątek, to nie byłby offtop, tylko w pełni usprawiedliwiony ontop... ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2006 17:58:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Crazy pisze:
obrabiając praktycznie wszystkim z forum; szkoda ze ktoś tego nie nagrał i nie rozesłał do forumowiczów, nazważałoby się nieco piwa. Kacper w pewnym momencie nawet się nieco wkórwił, jeżeli rozumiecie, co chcę przez to wyrazić Za to późnym wieczorem połaczyliśmy się kanałem telefonicznym z poddaszem i wymieniliśmy życzliwości, oczywiście w atmosferze wzajemnej adoracji. Taka to ta mała łonka zzzzzła [/ ].
.........hmmmmmmmmmmm.........mamy sie teraz Crazy śmiać :D czy plakać ?????? :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2006 20:40:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Sprawa niewątpliwie nie jest jednoznaczna. Z jednej strony uśmiechnąłem się, czytając ten post, bo już taki ze mnie cham, że lubię ironię, a z drugiej zasmuciłem tym, jak bardzo jest on oparty na prawdziwych opiniach.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2006 08:35:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
Elrondzie, oczywiście, że wolę, żebyś się śmiał :-)
Ale to, co powiedział Bogus niestety też jest prawdziwe i dlatego czasem może mi się ulać nieco żółci. Może niepotrzebnie, ale jestem tylko człowiekiem.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 stycznia 2006 23:49:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Crazy pisze:
czasem może mi się ulać nieco żółci.

Crazuniu, ależ oczywiście że może, ....ale czym ja, biedny ogr tak piękny, nowy mój moherek teraz wyczyszczę ? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 stycznia 2006 23:57:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7699
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Shreku - ufam, że będziesz umiał to spożytkować. Por. http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?p=42092
:wink:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 00:07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Panek, :nonono: czy Ty nie wiesz że moheru nie wolno moczyć????? :lol:
Bo sie skurczy! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 09:23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Ślinę też zbiera się mało przyjemnie, ale fakt też, że nie jest tak widowiskowa... Na niewielkim awatarze szczegół nie do oddania...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 10:13:18 
Budyń 26ego u Cie? (nie offtopując)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 10:52:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
nie wiem, ja już nie mam do dyspozycji mieszkania mamy a jedynie moją skromną piwnicę. Więc to zależy od stopnia ewentualnego zainteresowania. Ale ogólnie to czemu nie...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 18:51:11 
Psze Państwa, myśleć proszę.
Piwnicy nei widziałem, lecz jesli metraż podobny do mieszkania, a i ogrzewanie jest, to wcale nieskromna opcja.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2006 20:23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
metraż piwnicy jest raczej zbliżony do metrażu pewnego poznańskiego poddasza

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group