Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 10:58:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 21:37:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
kurdeeeeeeee
wrzucać wideło na serwerrrrr!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 stycznia 2005 21:52:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
widełoteka armijnego czeławieka

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 01:43:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:59:42
Posty: 503
Zanim Erkej powróci z obszerną dokumentacją cyfrową i relacją pisaną ....
popuszczone wodze wyobrażni mej już widzą wspólne Black Gibson Jam Session......
:D :wink:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 02:13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
piękne:):):)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 02:18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25424
Relację z koncertu chcę!!

Czy Armia grała jakieś kawałki Soundropsów?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 09:39:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 10:44:14
Posty: 218
Skąd: Kalisz/Poznań
A ja na WOŚP byłem w Kaliszu na koncercie Boney M. Grali między innymi "By the rivers of Babilon" i "No woman no cry". :wink:

P.S. Gratulacje dla chłopaków :!:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 12:51:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Dobiłem w końcu na forum, ufff...
Witam wszystkich serdecznie.
W Krotoszynie było super - brawa dla bladych, stremowanych gitarzystów.
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 13:22:28 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
W Krotoszynie piękny występ!! Armia z Bartem i z Gerem dała naprawdę wspaniały koncert :) No po prostu zagrali jak Armia :) A potem w Poznaniu równie wspaniała impreza trwająca w sumie do 7 rano :D .
Niestety Armia nie zagrała kawałków Soundropsów. No i koncert trwał troche ponad 40min a był przewidziany na dłuższy, no ale niestety sprawy organizacyjne (zapewne) pokrzyżowały plany dłuższego grania.
No ale tak i tak było wspaniale!!! Jak to zobaczycie to odpadniecie :lol: :D :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 15:23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
No i ja tam byłem i na rynku w Krotoszynie pogowałem. Cóż rzec- spotkanie na żywo tylu forumowiczów w pobliskich barze, to pierwsze mocne uderzenie. Drugie to zobaczenie Bartka Z. i Dzynia na scenie w roli Popkorna i Klimczaka.
Aż ciśnęły sie do głowy takie zdania:
"Wszystko zaczęło się póltorej roku temu, gdy grupka entuzjastów muzyki zespołu Armia spotkało się w wirualnym świecie na pewnym forum. Nikt wówczas nie mógł przypuszczać z piszących na owe forum, że dwóch z nich zagra kiedyś z Armią na scenie..."
Powiem tyle: ten koncert to najbardziej punkowy koncert Armii jaki słyszałem. Chyba to Bart zrobił taką "Brylową" ścianę dźwięku, że aż serce rosło. Chłopaki narzekali potem,że jakieś niby błędy były- ale naprawdę po drugiej stronie sceny wyglądało to a zwłaszcza słuchało ok, dawaliście czad mocny, zaangażowany, niesterelny.
Myślę,że niedługo pojawi się na stronie stos dokumentacji zdjęciowo-filmowej, i wszyscy sami ocenią i docenią.

Na koniec pozdrawiam wszystkich forumowiczów, których miałem okazję widzieć w Krotoszynie, przepraszam,że nie dotarłem na manewry u Dzynia, szczególne pozdrowienia ślę dla OtokaraBalcego,także za możliwość jechania ArmiaMobile aż pod sam dom;)

NIEWIDZIALNA ARMIA dała w te niedziele naprawdę mocny popis swoich umiejętności taktycznych i organizacyjnych!!!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 15:49:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
dziękuję wszystkim forumowiczom za wsparcie (także astralne przez duże M, MikhaElu) i za przywitanie po koncercie w barze (które otarło mi łzy po tej orodruinie), a także Elrondowi za wszystko, a zwłaszcza za wielkie serce :D

jeszcze nie mogę w to uwierzyć - na jednej scenie z Budzym (?), gram riff Grymuzy i waltornia odpowiada echem (??), i tyle kochanych buziek przed sceną (???)

wielkie dzięki !!!
(na razie muszę ochłonąć jeszcze, ale będzie szczegółowszy raport z próby, która była tak wielkim wydarzeniem w moim życiu, ze nie może mi się to w tym WIEJSKIM łbie poMIEŚCIć)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 16:11:59 
piekne to bylo wszystko!!!! począwszy od soboty wieczornej kiedy to mordka mi sie roześmiala do erkejja i katarinny i lasssseczki :faja: i bogasssssssssa i bylo siedzenie i stresowanie sie chlopcow :shock: i potem gadanie do 6 nie wiadomo w sumie o czym....
i niedziela i koncert ale przed nim support hiphopowych ziomalow :roll:
i eh! pełen profesjonalizm bartolda (esperance!!!!forza roma!!!!) i pelna (nieco nielegalnych) emocji gra dzynia (eh te struny cieniutkie)...
ogolnie zespol na scenie prezentowal się nieźle (ten bass :lol: )...
no a potem manewry ogrooooomne i tylu kochanych ludzi wokół...
dzięki temu weekendowi moje problemy aklimatyzacyjne się o 50% zmniejszyłły yeah! ciekawe co dzynio napisze...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 16:25:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
specjalnie dla Crazy'ego relacja z tamtąd:

Misiowie puszyści (fan folku i progresywnych zawodzeń próbuje dać surowego czadu, co ja tu robię, jak ja śmiałem tu się pojawić?)
Nigdy nie widziałem - dobrze jest dobrze jest (czy raczej: w miare jest w miarę jest)
Groźniak (tutaj zaczęły się schody do Cirith Ungol) - strój się rozjeżdża, daję z siebie wszysko i... pęka struna, potężne buczenie, zespół Armia (? :? ?) z trudem dojeżdża do końca utworu

przerwa - dr Kmieta odpala rezerwową gitarę i stroi ją (dzięki za cierpliwość, ja bym dostał zawału na to dyletanctwo jakiegoś dzynia z forum), "błagam, bez emocji, nie rozwal tej gitary" (co? jak się gra bez emocji ?)

Zostaw to - oddech, nadspodziewanie gładko, chociaż ta gitara do lajtowego grania się wydaje, opuszczona dolna struna grożnie luźna, Budzy (nie! to Elrond, ufff...) krzyczy "Gero!", ale ja nie mogę grać sola bez emocji, na szczęście waltornia robi swoje

Aguirre - na próbach z Bartem to było najwyższe wzgórze do pokonania, nie słyszę gitary Barta, ale jakoś uchodzi

Nostalgia - bardzo lubię ten numer, pod czujnym okiem Kmiety sprężam się do granic koncentracji i... dobrze! waltornia stroi z moją gitarą (!), czyżby dobrze wychodziło?, Erkej tuż pod sceną, uśmiech, ufffff

Buraki - Bart zaczyna, Slepy podejmuje, ja wchodzę na moment czadowy i wtedy Elrond się odwraca bokiem do nas i się uśmiecha, NAJPIĘKNIEJSZY MOMENT, to nie jest koncert Armii tylko manewry u Lafdżoja, ależ ściana dźwięku!, dr Kmieta się do mnie uśmiecha, łoooooo!

Jeżeli/3bajki/Niezwyciężony - dobrze słyszę swoją gitarę, jak to możliwe żeby taki czad ona grała? aaaa to techniczni, wielkie dzięki, 3bajki zbytnia dekoncentracja zagrywam E zamiast F, no nic, trzecia bajka długo podjeżdża, patrzymy obaj z Bartem na Slepego, a on (Świetny człowiek zresztą!) uśmiecha się pod nosem.. jeszcze nie... teraz, BUM! łoooooo, dobrze, Niezwyciężony wolniej niż na próbach z bartem, więc swobodniej, chociaż stroi coraz mniej

niestety Niewidzialna Armia to była już zupełna masakra, więc dobrze że już koniec

tylko żeby nie bis, uff, podchodzi Lafdżoj (mój anioł stróż podczas koncertu) i gratuluje, podchodzi Kuba i gratuluje debiutu i dodaje z przekąsem "koncert raczej z tych mistycznych", zwijam kabel i gitarę i pakuję ją do samochodu Slepego, dziękuję dr Kmiecie i szukam Forum... teraz manewry...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 16:51:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Do 7 siedzieliście??? Proszę proszę, niektórym to dobrze. Ja po 23 zwijać się musiałem łyknąwszy wcześniej nieco wyrobów prześwietnych Browarów Wielkopolskich z Krotoszyna.
A "Tender" i "Comfortably numb" to nam wyszło jakoś, co? 8)
Pippin


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 16:54:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
"Tender" i "Comfortably Numb" i "I WILL"!

:piwo: (krotoszyńskie!)

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 stycznia 2005 17:10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
fotoreportaż mego autorstwa (więcej będzie później). Co prawda na manewry się nie załapałem, ale w domu byłem dopiero o 5-tej rano. Miło mi było poznać osobiście kolejną brać (i siostrz) armijną.

fotoreportaż mego autorstwa (więcej będzie później).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group