Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 21:53:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 10:31:05 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3423
Później będzie więcej w Fotoroomie (pewnie jutro), ale na razie zajawka.
Wieczór z Armiami był przetotalny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 11:20:30 
Bardzo fajny koncert, selektywność dźwieków słaba (na Dezerterze było lepiej), ale klimat symaptyczny a) plener b) burza i deszcz przelotny w odpowiednich momentach tekstu c) tęcza z prawej strony.
Szkoda że na manewrach nie byłem, ale właśnie co zakończyłem przygotowania materiałów na zajęcia i mknę do roboty.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 11:23:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21462
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
właśnie co zakończyłem przygotowania materiałów na zajęcia



Eeeee tam trzeba bylo skorzystac z rady i pociagnac przez 45 minut kwestie blokowiania wierszy i kolumn w excelu ;)

Zdrowka zycze

PS: Obrazek

"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj. Juz szron na glowie, juz nie to zdrowie, a w sercu ciagle maj!"

Prosze o wybaczenie - nie moglem sie powstrzymac ;) :)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 11:58:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Było godnie i miażdżąco!!! Ja się czuję powalony pięknem wczorajszego dnia!!! :)

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 13:20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21462
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Wczorajsze popoludnie, wieczor i czesc nocy sprawily, ze poczulem sie o 10 lat mlodszy. Ponadto sam koncert stanowil dla mnie potwierdzenie pewnej mojej hipotezy, ktora od pewnego czasu zaprzata moj umysl, (a o ktorej napisze napisze osobno).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 14:08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6850
Było wspaniale!!!

A zdjęcia, Erkeju... PIĘKNO.
Tyle emocji w nich...

:brawa:

:aniolek:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 14:13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Znów wypada mi tylko powtórzyć, że redaktorzy naczelni periodyków muzycznych powinni się do Ciebie, Erkeju, ustawiać w długiej kolejce :brawa: :soczek:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 14:56:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11826
napiszcie coś więcej - może setlista i coś tam jeszcze?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 maja 2006 21:01:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Setlista, wersja skrócona:
Siekiera
Armia
Siekiera.
:wink:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 00:36:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
No setlista raczej standardowa (czyt. zajebista!) ostatnio. Z pamięci:

Bumtarara
Saluto
Parowóż
Kochaj mnie
Popioły
Archanioły
Poza prawem
Jeżeli
Trzy fajki
Niezwyciężony
Groźniak
Podróż na Wschód
Aguirre
Przebłysk
Nigdy
Zła krew
Śmierć w Wenecji
Siekiera

Może coś przeoczyłem...

Ale koncertos miodos! :)

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 09:20:31 
setlistę ma Marecki (że go sobie pozwolę przypucować)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 10:27:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:19:05
Posty: 249
Skąd: Zabrze
A ma ktoś zdjęcia z występu Dezertera? Byłbym wdzięczny.

_________________
Mięso i kości, serce i wątroba, wiatraki na niebie. martwica mózgowa!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 19:54:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
1. Nie byłem od dość dawna na Armii i ten koncert zabrzmiał dla mnie bardzo świeżo. O ile ostatnimi czasy (np. na Malcie) nie bardzo umiałem wykrzesać z siebie entuzjazm, o tyle w piątek dało mi czadu jak się patrzy, bardzo podobała mi się muzyka, bardzo dobrze mi się skakało a nawet całkiem solidnie pogowało (tylko kondycja słabiutka :-( , dobrze że to na świeżym powietrzu!). Czasem warto od czegoś odpocząć, żeby na nowo umiec docenić!

2. Spotkaliśmy koleżankę zupełnie spoza forum, która Armii praktycznie nie słucha, ledwo coś tam słyszała, była na ich koncercie po raz pierwszy. Aż byłem zaskoczony jak bardzo jej się podobało - mówiła praktycznie w samych superlatywach.

3. Byłem więc nastawiony niezwykle pozytywnie i kiedy zaraz po koncercie Kmieta zapytał mnie jak było słychać itp., powiedziałem, że super, w ogóle zero problemów, wszystko w sam raz.

4. I wtedy jeden po drugim zaczęli pojawiać się ludzie sarkający strasznie na kiepski dźwięk, niską selektywność itp. Hmmmmmmmmmmmmm.
Ja jestem rzeczywiście osobą wyjątkowo mało wymagającą jeżeli chodzi o techniczne walory muzyki (stąd kacper nie może mnie namówic na zakup kabli ;-)), ale generalnie nie dlatego że nie słyszę dobrze, tylko dlatego że gorsza jakość mi nie przeszkadza w odbiorze. No ale tutaj... ja tam dobrze słyszałem! Instrumenty, głos, słowa - wszystko oddzielnie, żadnego buczenia. Lepiej niż na każdym koncercie w Stodole, na którym byłem (o własnie, kolejna dziwota - w todole ZAWSZE dla mnie dźwięk jest fatalny...).

---

A jeżeli chodzi o samo granie - super. Dla mnie koncert na * * * * *.
Duuużo utworów, które słyszałem po raz pierwszy na żywo! I to z przykopem zagrane, i Saluto, i Kochaj mnie, bardzo dobry Parowóz.
Best moment koncertu - no, mimo wyjątkowo nawet dobrego brzmienia utworów z Legendy, dla mnie numerem jeden były Popioły! Znakomite wykonanie tych wolniejszych, cichszych fragmentów - Kuba brawo!!! (chociaż czy coś sie tam w końcówce utworu nie pomieszało? ;-) ale i tak mi się ogromnie podobało).
Drugi best moment - Śmierć w Wenecji wykonana dzielnie mimo ekipy skandującej Siekiera czy co tam inne. Coraz bardziej rozumiem tę część forumowej załogi, która stawia Wenecję w najsciślejszej czołówce utworów zespołu.
I znakomite Nigdy na koniec - szkoda może, że bez Samotnej Godziny, ale nieważne - ważne, że na końcu ten utwór a nie na początku. Przez pewien czas był grany jako opener, moim zdaniem zupełnie chybiony; jest to utwór idealny na mocno już rozruszane towarzystwo...
Po raz kolejny wreszcie przekonałem się, jak znakomitym utworem jest Poza prawem, a już na koncert wręcz wymarzonym (na płycie bardziej podobała mi się Zła krew, na koncercie wręcz przeciwnie). Dla mnie ten utwór, i Nostalgia (której niespodziewanie zabrakło, ale może to i lepiej), to nowe wersje Niezwyciężonego, przy czym przynajmniej na razie wolę właśnie te nowsze piosenki.
Siekiera nie była tym, na co tego wieczora miałem szczególną ochotę (na start Misiowie, na bis Siekiera), ale przyjemnie było patrzeć, jak to porywa ludzi! Wszystko zaczynało falować! :D

Więc ogółem - pełna satysfakcja!

3bajki w sobotę o 10 rano pisze:
Szkoda że na manewrach nie byłem, ale właśnie co zakończyłem przygotowania materiałów na zajęcia i mknę do roboty.


phi. o tej porze to ja już kończyłem pierwszą lekcję. materiały przygotowałem dzień wcześniej.. :roll:


Setlista z pamięci:

1. Misiowie
2. Saluto
3. Kochaj mnie
4. Parowóz
5. Poza prawem
6. Buraki
7. Groźniak
8. Zła krew
9. Legenda
10. Aguirre
11-13. Jeżeli/ 3 bajki/ Niezwyciężony
14. Podróż na wschód
15. Archanioły
16. Światło
17. Opowieść
18. Wenecja
19. Nigdy

bis: Siekiera

na pewno coś poplątałem z kolejnością, proszę o skonfrontowanie z rzeczywistością :-) (ale lista utworów powinna być kompletna)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 20:20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
a, no i jeszcze forumowicze obecni na koncercie:

antiprzyszedlem z Witkiem i pierwszą osobą, która nas namierzyła był marecki. poprowadził nas do stojącej nieopodal grupki (jeszcze grał Dezerter), składającej się z Budynia i jego siostry Oli, DiBi i Kishira, i Mikiego. niebawem napadł nas Youzwa wlepiając jakieś karteczki do rąk ;-) jakoś też wtedy pojawił się Bogus
pomiędzy Armią a Dezerterem spotkałem Piłę, 3bajka i lapusza, który powiedział, że wynik meczu to on już zna, ale chyba jednak lepiej go rozegrać, bo inaczej forumowicze mogą mu nie zapłacić za boiskio ;-)
między Armią a Army spotkałem moją Izę, która dopiero wtedy mogła dotrzeć
podczas armijnego hałasu poznałem (bardzo mi miło :-)) Peta
a zupełnie na zakończenie wreszcie spotkałem Monikę a także przywitałem się, po raz pierwszy w karierze :-), z KoTem, który wszelako nie powiedział mi pozdro.... (hmm, czy był to w ogóle KoT?! ale, ale, z drugiej strony Pet też nie mówił zdrowka zycze :? i w ogóle w mowie uzywa polskich znakow! :evil: )

Widziałem też szereg osób znanych z forum na scenie, w tym Bartka Z., jak wnosił wielki bęben ;-). No i Ostra! I oczywiście Natalia, no i cały zespół!

Mniemam, że był też Outsider, skoro zrobił zdjęcia, ale nie miałem przyjemności. A także Elberet, skoro była potem u Budynia, i z nią akurat miałem przyjemność :-)

A Thannis? .. byłaś w końcu?

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem!!!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 maja 2006 20:53:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
dodam tylko, że moja siostra Ola na forum jest zarejestrowana, choć jeszcze nic nie napisała, jako Kasandra, a z Petem była również Sylwia, był tez Coorchack.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group