Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 23:05:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 września 2008 19:59:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
zamień 1 z 2 - reedycja Legendy to 1998

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 września 2008 03:10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 14:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
1. Płock - 2007
2. Jarocin - 2007
3. Łódź (akustycznie) - 2007
4. Gdańsk - 2008
5. Pruszków - 2008

a slucham od sierpnia 2005...

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 września 2008 09:30:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11826
Smok dwa lata temu pisze:
15 maja 1999 - Świdnik (...)
23 kwietnia 2001 - Lublin (dziedziniec KUL) (...)
01 maja 2003 - Kraśnik - (...)
12 czerwca 2003 - Lublin (Centrum Kultury) (...)
07 maja 2005 Stalowa Wola (kaplica parafii Trójcy Przenajświętszej) (...)
20 maja 2005 - Lublin (Hala Sportowa Akademii Medycznej) (...)
11 marca 2006 - Lublin (Centrum Kultury) (...)
16 czerwiec 2006 Tarnobrzeg (...)


update & edit:
15 Kwiecień 2007 - Warszawa - Proxima
12 Maj 2007 - Lublin - osiedle Felin (Feliniada)
23 listopad 2007 - Lublin - liceum Staszica
27 Sierpień 2008 - Warszawa - przy MPW
6 Wrzesień 2008 - Pruszków - MZOS "Znicz"

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony śr, 10 września 2008 21:01:19 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 września 2008 09:41:44 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
To i ja sobie przypomnę...
Ostrołęka, WOŚP, 2006
Łomża, w klubie PopArt maj 2007 (tydzień przed moją maturą z historii)
Orzysz, po przeglądzie zespołów rockowych, koniec lipca 2007

czas znów się wybrać :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 września 2008 08:48:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
Budyń pisze:
1992 - Stanik w Remoncie (1)
1993 - Stodoła (to było w maju chyba), w grudniu Stanik (2)
1994 - Medyk, promocjo Triodante (1)
1997 - Remont, promocja Ducha (1)
1998 - Stodoła, reedycja Legendy (1)
2005: (7)
20 stycznia - Łódź (Dekompresja)
21 stycznia Bydgoszcz (Mózg)
27 stycznia Warszawa (Stodoła)
20 maja Lublin
28 maja Warszawa (Punkt)
10 lipca Poznań (Malta - Meta)
30 lipca Warszawa, muzeum PW
2006: (3)
22 stycznia Poznań
26 stycznia Warszawa Twisted Evil
12 maja Warszawa

czyli 16 mi wyszło koncertów Armii


2007 (4):
14 kwietnia Poznań
15 kwietnia Warszawa (na tym koncercie poznałem swoją obecną żonę :) )
29 czerwca Toruń
23 października Warszawa, HRC akustyczny

2008 (na razie 2):
27 lipca Warszawa, Park Wolności
6 września, Pruszków

wychodzi 21

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 września 2008 15:33:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24359
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Niemal dwa lata temu jam pisze:
01.06.1995 - Zamek Książ (apeluję że tego koncertu NIE MA na w/w stronie)
07.05.1998 - Juwenalia, Poznań, stadion AZS
18.11.1998 - Poznań, Eskulap
22.01.1999 - Poznań, Zamek
20.11.1999 - Urodziny Afery, Poznań, Eskulap
13.01.2002 - WOŚP, Jarocin, JOK
27.06.2002 - Poznań, Galeria u Jezuitów
03.12.2003 - Poznań, Blue Note
31.07.2004 - Przystanek Woodstock, Kostrzyn
09.01.2005 - WOŚP, Krotoszyn, Rynek
10.02.2005 - Poznań, U Bazyla
28.05.2005 - Warszawa, Punkt
04.06.2005 - Jarocin
10.07.2005 - Poznań, Malta
22.01.2006 - Poznań, Blue Note

Od tamtej pory przybyły tylko dwa - Jarocin 2007 oraz kwiecień 2007 (z Lao Che w Zamku).
Smok pisze:
14 Kwiecień 2007 - Warszawa

Budyń pisze:
14 kwietnia Poznań
15 kwietnia Warszawa
Który kłamie? :twisted:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 10 września 2008 20:48:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11826
Peregrin Took pisze:
Który kłamie?

,,,

już sprawdziłem na bilecie,,, zawsze myślałem, że to był 14!!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 września 2008 23:15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24359
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Kilka dni temu jam pisze:
Od tamtej pory przybyły tylko dwa
Dziś w Jeleniej Górze przybył trzeci. Więc póki co - osiemnastka na liczniku.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 września 2008 10:24:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4885
1. Maj '98 Poznań, Boisko lekkoatletyczne AZS, Juwenalia ***** W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego jak orzeł spadasz na zdobycz...

2. Czerwiec '98 Toruń, SoS ***** Piotrowski z kolorowym kosmykiem we włosach, Bóg jest miłością na koniec i powalająca gra sekcji Pablo/Beata w proto-wersji Jezus Chrystus jest Panem na bis

3. Listopad '98 Poznań, Eskulap **** w środku Opowieści rozstrój Popkorna i Banana na pół tonu, ale reszta wspaniała, hejszarawiara, Budzy uczepia się jakiegoś wojujacego człowieka z widowni: gdzie jest twoja śmierć, gdzie jest twoja śmierć, no gdzie jest twoja śmierć?

4. Styczeń '99 Poznań, Zamek *** Kmieta w krótkich włosach na basie, Krzyżyk tymczasowo na perkusji, nagle pełno ludzi na scenie przy On jest tu, tym razem Tymoteusz przyćmił u mnie Armię

5. Czerwiec '99 Toruń SoS**** krótki set, ale jakie utwory! Inaczej niż zwykle, Adwent...

6. Jesień '99 Poznań, Eskulap *** Co on tam śpiewa? Świnia is a punk rocker?

7. Kwiecień '00 Poznań Eskulap nagrywanie Soul Side Story ***** Wyludniacz na początek, a potem duuzo duuzo utworów z każdej płyty!

8. Lipiec '00 Jarocin **** Armia zaczyna reaktywowany festiwal o beznadziejnej porze (10 rano) wspaniała Pieśń przygodna zagrana tylko przez Budzego na rozbieg

9. Czerwiec '02 Poznań, Galeria u Jezuitów ***** Bylismy tam całą wspólnotą od Dominikanów, przed Armią Triquetra ma do nas pretensje że nie tańczymy, Armia całkowicie porywa mimo beznadziejnego nagłośnienia

10. Grudzień '02 Buk *** Mało ludzi, mało ognia

11. Czerwiec '03 Toruń SoS ***** Już trochę znam Budzego, macham mu z daleka na początku utworu, on wydaj się odpowiedzieć, ale to chyba niemożliwe? Świetna oprawa świetlna, chociaż duch festiwalu już nie ten. Dobrze że widziałem próbę bo na koncercie nie zagrali już Podróży na wschód. Gero, widziałem cię i nawet machałem ci ręką, widziałeś?

12. Grudzień '03 Poznań Blue Note ***** Beznadziejne nagłośnienie (wszystko za głośno), ale dużo utworów z Pocałunku, np. Utopia, której już więcej na koncercie nie usłyszałem. Meriadoc krzyczy AGUIRRE! do podstawionego mu mikrofonu, zaskakujące połączenie Skończyłem rozpoczynaj ze Snem nocy letniej

13. Maj '04 Kościan **** Nagłośnienie jak w mojej wieży stereo, Budzy na widok Morelli i mnie nakazuje zagrać Miejsce pod słońcem, dzięki!

14. Czerwiec '04 Blue Note **** Nieoczekiwany, słabo rozreklamowany koncert, bardzo mało ludzi, cudowne spiętrzenie gitar w Soul Side Story, Budzy na Zjawach i ludziach pokazuje Ślepemu gdzie zmienia sie rytm. po koncercie idziemy za kulisy, poznaję Araska, Popkorn opowiada o swoim statusie przestępczym w Stanach

15. Czerwiec '04 Poznań, Zamek **** Tylko Popkorn na gitarze, w czasie Legendy problemy z nagłośnieniem i nagle z przewidywalnego odegrania rodzi się prawdziwa walka o przetrwanie, którą zespół wygrywa. Poznajemy Bartka Z. i Profesora

16. Czerwiec '04 Opalenica **** Przedziwny zamknięty koncert w sali gimnastycznej na zakończenie rekolekcji dla młodzieży gimnazjalnej. Na widowni NIKT oprócz nas i jednego starego załoganta nie wie co myśleć, więc Budzy tłumaczy o co chodzi w każdym utworze. Płynie tu jakaś rzeka? "Ściek." Mój dom przy ścieku, moja ścieżka w dół... Jest Miejsce pod słońcem, chociaż Kmiecie pęka struna w nim. Podczas chyba Popiołów Budzy podchodzi do bębnów i robi znaczny szum na talerzach. Niezapomniany koncert, a po nim w samochodzie Bartka Kuba opowiada jak trafił do Armii.

17. Sierpień '04 Bolków, Castle Party (choć na obrączce było napisane "CASTEL PARTY") ***** Obuch gotyckich przebrań zalewających Bolków na przywitanie: czarnoksiężnicy, drakule, wiedźmy, trupy, wampiry, księża i diabły. Set-lista Armii zaskakująco punkowa jak na tę okazję, ale koncert świetny z niezapomnianą konferansjerką i przekomarzaniem się Budzego z miejscowymi post-załogantami. Gwiazdy nad zachodzącymi Górami Wałbrzyskimi. Powrót z Budzym i Kmietą pod pełnią księżyca i obok Ślęźy, Budzy i Kmieta zapalają się przy wizjach nocnych wypraw, przez te krzaki i chynchy.

18. Styczeń '05 Krotoszyn, WOŚP * Na własnej skórze przekonuję się jaka jest różnica między profesjonalizmem a amatorszczyzną. Bolesna ale bezcenna lekcja pokory.

19. Luty '05 Poznań, U Bazyla ** Skandaliczne warunki do grania, tragiczne wprost nagłośnienie (po pierwszym numerze niewiarygodna myśl "W Krotoszynie nie było tak źle") Z biegiem - świetnych - utworów jest coraz normalniej, tuż przed końcem wychodzimy z Siorą na pociąg do Krakowa i dalej do Laski w Mochnaczce, omija nas rzut butelką w perkusistę.

20. Maj '05 Krotoszyn ***** Jedziemy z Pawłem, z powrotem także z Budzym i Kubą. Od pierwszych dźwięków Inaczej niż zwykle (Popkorn od niechcenia zagrał ten przedziwny akord z początku płyty) widać, że to będzie świetny koncert. I jest, z kulminacją w Opowieści zimowej. W Strzałach z nikąd Budzy strzela z palców do widowni. Po koncercie załapujemy się z Bartkiem na super poczęstunek dla zespołu (mielone). Pomiędzy muzykami bardzo dobra chemia, ale Popkorna nie ma.

21. Maj '05 Warszawa, Punkt, koncert pomeczowy ***** (!) Trzy godziny wielkiego święta. Upojenie repertuarem triodantnym, mimo że mecz wygrała Legenda. Świetne porozumienie między Ślepy, Kmietą i Pawłem w Święcie jaskółki. Ale najlepsze i tak były... Biesy, gdy wydawało sie że Budzy wyskoczy z siebie balansując na krawędzi sceny, a demony z efektów Pawła. I jakby tego było mało - na koniec, dla słaniających się ze szczęścia widzów suita Ultima Thule, zagrana a vista, z pamięci. Chyba największe wydarzenie forumowe.

22. Czerwiec '05, Jarocin ***** Zamiast o 23 wychodzą koło 5... W wyśmienitej formie. Przy ustawianiu dźwięku Kuba chodzi po scenie i gra na waltorni Kiedy ranne wstają zorze... Wspaniała Zła krew, dwa trzy trzy bisy... Dziwaczne zachowanie Popkorna, niby śmieszne, ale...

23. Lipiec '05, Poznań, Malta *** Pierwszy koncert bez Popkorna i niestety jakby też bez Pawła, bo gitarę było bardzo słabo słychać. Ale dzień wcześniej pamiętne manewry w Finlandii.

24. Październik '05 Kraków, Łęg (w ramach Koncertu JPII) **** Nominalnie Armii tylko dwie piosenki, ale za to z Licą w składzie! Potem manewry u Laski i opadają skrzydła, bo dźwięk w relacji TV zupełnie nie taki jak na żywo. H****y mix, nie? - mówi wchodząc do pokoju, zwięźle podsumowując problem.

25. Styczeń '06, Poznań, Blue Note ***** Koncert w napiętej atmosferze forumowej, znakomity, takie świetne nagłośnienie w Blue Nocie????? Nie ma Pawła, ale dzięki pełnej grze Franca (super Poza prawem), tego braku się nie odczuwa. W czasie jednej z przerw Budzy tańczy na scenie do dźwięków Legendy Clannad.

26. Wrzesień '06, Wrocław **** Jadę na ten koncert razem z zespołem, bo potem wieczorem jeszcze Taniec Szkieletów w Krotoszynie. W busie dyskusje repertuarowe, a potem historia o zespole Oulen. Koncert Armii po raz pierwszy oglądam z perspektywy sceny, jestem bardzo blisko gdy z gitary Franca wylatuje solo w Popiołach. Budzy gra nową wersję Wyludniacza na czarnym gibsonie. Podczas jednego z ostatnich numerów przez trawę pod sceną dziarsko przemierza pop. Za chcilę ze sceny padają słowa prowadzącego: teraz krótka przerwa, tu w pobliżu jest cerkwia i odbywa się nabożeństwo...

27. Kwiecień '07, Poznań, Zamek **** Druzgocące Nie ja i zaskoczenie przy Ukrytej miłości. Po koncercie w Dublinerze rozmowa z Budzym o niepaleniu, łasce i uczynkach, jedna z takich rozmów co zmieniają życie.

28. Czerwiec '07, Toruń SoS ***** (!) Najlepiej nagłośniony koncert Armii na jakim byłem. Wszystkie utwory natchnione, gitary przeszywające, bębny pełne wyobraźni, a wokal wyraźny i przeczysty. Dzień później jeszcze On jest tu w okienku dla TV, zaraz mam wejść na scenę do Cudów z Tańcem, ale nie mogę oderwać oczu od gry Krzyżyka.

29. Lipiec '07, Jarocin **** W powietrzu wieje starymi czasami, na scenie nawet Brylewski, ale i tak dla mnie najlepszy jest Parowóz. Przed koncertem Igor w pociągu, a magiczny powrót przy dźwiękach Luny, Tren jeszcze bez trzeciej zwrotki, ale już wiadomo co to będzie.

30. Maj '08, Wrocław ***** Zupełna zmiana podejścia, przed wejściem na scenę trwają gorączkowe namawiania się, jak przed wejściem na ring. Nowe utwory przemieszane z fragmentami Suity, w każdej chwili może sie zdarzyć COKOLWIEK. Nie mogę wyjść z podziwu.

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Ostatnio zmieniony ndz, 14 września 2008 22:37:58 przez Gero, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 września 2008 15:00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
U mnie krótko :( , a to dlatego, że swego czasu uciekły mi ze 4 armijne koncerty....
I jeszcze jedna uwaga: koncerty oceniam zdecydowanie ostrzej niż płyty :wink: przykładowo Rammstein się ledwo na piątkę złapał - u Crazy'ego ponad skalą.

Na ten moment wygląda to tak:

1.Styczeń '06, Poznań, Blue Note * * * * -
Czad, przy czym jak dla mnie nagłośnienie niespecjalne, od pewnego momentu ZDECYDOWANIE za głośno.
Najlepsze: Niewidzialna Armia, Dom Przy Moście

2.Kwiecień '07, Poznań, Zamek * * * * 3\4
Doskonałe nagłośnienie, świetnie słyszalny wokal i takie czyste brzmienie zespołu....wielkie przeżycie po którym baaardzo długo nie mogłem się otrząsnąć.
Najlepsze: Opowieść, Nie Ja, Śmierć w Wenecji, Zła Krew.

3.Lipiec '07, Jarocin * * * *
W sumie mam podobne odczucia jak Gero :wink:

4.Warszawa wakacje '08 * * *
gitar brak, wokal za bardzo z przodu, tragiczne zachowania części publiki.
Najlepsza: Godzilla.

5. Poznań Blue Note 08.11. '08 * * * * 1\4
hehe chór, wielu forumowiczów i pełne (po raz pierwszy od dawna) szaleństwo pod sceną. Świetny repertuar i fajne reakcje publiczności.
Niestety w Blue Nocie kapela z fuzem się nieco dusi...
Najlepsze: Inaczej, Godzilla, Adwent i Marność.

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony wt, 11 listopada 2008 23:21:28 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 14 września 2008 21:04:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24359
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Gero pisze:
nagle pełno ludzi na scenie przy On jest tu
I ja też! :D

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 29 września 2008 22:24:07 

Rejestracja:
pn, 28 kwietnia 2008 15:59:07
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Mój pierwszy kontakt z Armią to rok 1997. Na 15 urodziny dostałem kasetę - "Duch" od brata. Totalnie mnie rozwaliła. Czad, tekstowy i muzyczny. Bardzo potrzebowałem wtedy muzyki, z którą mógłbym się utożsamiać, a która by mnie nie dołowała jak Nirvana...
Potem powoli z kolejnymi kasetami (a później płytami) odkrywałem bogactwo Armii i podróżowałem z muzyką do miejsc, które inni już dawno mogli zwiedzić i nawet się nimi znudzić...
Z krainy mroku, z krainy smoków - na przedziwne, zielone Twoje łąki

Nie miałem jeszcze okazji - Budzy, dzięki za świadectwo relacji z Bogiem, które w Armii mogłem znaleźć. Niech On Cię wspiera - także pośród ciemności i zmagań


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 listopada 2008 19:05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 01 listopada 2008 19:01:23
Posty: 12
Skąd: Kraków
Kiedy zacząłem? Będzie chyba z 10 lat prawie już - pierwszy kontakt to właściwie "Legenda" - od razu zafascynowanie i tak się zaczęło.

Za to na pierwszy koncert musiałem długo czekać, oj długo, ale się doczekałem :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 05 listopada 2008 01:52:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25464
Gero pisze:
potem historia o zespole Oulen

a to bardzo dobry zespół jest!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 listopada 2008 21:12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 13 marca 2008 18:38:05
Posty: 541
Moje wejście w apokaliptyczno-bajkowe armijne klimaty miały miejsce jakieś 3 lata temu kiedy to w moje ręce trafiła "Legenda" polecona przez znajomego. Słowa refrenu piosenki "Przebłysk" która onegdaj leciała po kilkadziesiąt razy dziennie w moim domu po prostu mnie zmiażdżyły :)
I tak to światło mi świeci i mnie prowadzi do tej pory ;)
W dorobku jak narazie mam tylko 4 koncerty ale jeszcze wszystko przede mną :)

Lipiec 07' Jarocin *****

Armia zaczyna od tzw wysokiego C, całość rozpoczynają "Misiowie Puszyści", a zamyka legendarna "Siekiera".Na scenie pojawiają się goście Brylewski,Malejonek,Żyżylewicz. Pod sceną kocioł wrze,a moja twarz trzy razy ma okazje dokładniej poznać pana barierke ;)

Sierpień 07' Kłodzko *****

koncert o ciekawie brzmiącym tytule "Bastion rocka" z okazji II-gich dni Twierdzy Kłodzkiej. Impreza rozpoczyna się już w godzinach popołudniowych na początek lokalne kapele a następnie wrocławska Sacra i mętny Hurt z frontmanem "supermanem" na czele,któremu jakby ani się śniło schodzić ze sceny mimo średniego entuzjazmu publiczności. Armia rozpoczyna ok. godziny 23:00. Księżyc świecący wtedy w pełni wraz z ruinami Twierdzy Kłodzkiej dodają całości jeszcze bardziej bajkowego klimatu. Z głośników rozlega się między innymi "Dom przy moście", "Poza prawem", "Opowieść zimowa", "Legenda", w menu sam czad ;) Budzy w czasie jednego z numerów ekspresyjnie tłucze po talerzach perkusji Krzyżyka :D Publika średniej wielkości,choć bardzo żywiołowa w swoich poczynaniach. Na bisie "Nic już nie przeszkodzi"

Luty 08' Opole ****

koncert w opolskim MOKu,całość dosyć kameralna około 100-150 osób na sali.Występ opóźnia się o kilkadziesiąt minut.Armia gra w składzie: Krzyżyk,Franc,Kmieta,Kuba i Budzy,brakuje Pawła."Parowóz numer 8","Nie ja"."Pieśń przygodna" i "Popioły" zupełnie w całości,cóż za gratka ! :D Pod sceną grupka osób w tym ja,która świetnie się bawi.W czasie bisów Budzy chwyta za bas a z głośników płyną kawałki Siekiery.

Wrzesień 08' Jelenia Góra *****

koncert z okazji XXV lecia istnienia jeleniogórskiej grupy Fort BS, na miejsce wraz z Nenonenem przybywamy już z samego rana.O 14 impreze rozpoczyna występ zespołu Leniwiec,następnie Prawda,Dritte Wahl,Sexbomba,Farben Lehre i w końcu nadchodzi czas na Armie,po której jeszcze czekał Fort BS.Setlista obfituje przede wszystkim w tradycyjne kawałki,a miłym akcentem jest wykonanie utworu "Wesoło mi" należącego do jubilatów,publika jednak nieco jakaś ospała i stateczna,w czasie strojenia sprzętu przez chłopaków z Nenonem słyszymy "Ave satan" w strone zespołu z ust grupki małolatów stojących tuż za nami co wywołuje u nas obu uśmiech politowania :roll:
Armia w pełnym składzie.Występ trwał nieco ponad godzine,a zakończony został przez "Opowieść zimową".


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group